szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Program telewizyjny na weekend 9 i 10 listopada 2013

PROGRAM TV na weekend 9 i 10 listopada 2013. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV

Program telewizyjny na weekend 9 i 10 listopada 2013. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend? Propozycje filmowe w tv na weekend 09.11.2013 i 10.11.2013!

Tagi: filmy 2013, filmy dla kobiet, filmy w telewizji, kobiece kino, program telewizyjny, program tv 09.11.2013, program tv 10.11.2013, program tv na weekend, program tv na weekend 9 i 10 listopada 2013

PROGRAM TV na weekend 9 i 10 listopada 2013. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV

Jennifer Garner i Matthew McConaughey w filmie Duchy Moich Byłych

fot: BULLS

Program TV na weekend 09.11 i 10.11.2013! Co warto obejrzeć w telewizji? Filmy dla kobiet, kobiece kino w tv. Sprawdź co warto oglądać w weekend w tv!

Sobota 09.11.2013

TVP KULTURA, godz. 20.25 Tajne Przez Poufne

Popisowe kino od braci Coen. Dla słynnego tandemu nie ma rzeczy niemożliwych. Czy urodzony amant Brad Pitt może zagrać niezbyt rozgarniętego pracownika fitness clubu? Jak najbardziej. Popisowe role Tildy Swinton, Geroge'a Clooneya i Johna Malkovicha w satyrze na amerykańską głupotę i wszechmocne służby specjalne. Czy tajnymi aktami uda się pohandlować z obcym wywiadem? Zwłaszcza wtedy, gdy biorą się za to zwykli obywatele. Zwroty akcji i ironiczny humor czyni z filmu jeden z najlepszych obrazów w dorobku Coenów.

Canal+, godz. 21.00 Dyktator

Dla Sachy Barona Cohena nie ma świętości. Tym razem w oczywisty sposób drwi z przywódców totalitarnych i dyktatorów. Admirał Aladeen, dyktator państwa na Bliskim Wschodzie, przyjeżdża do USA. Zostaje on uprowadzony i pozbawiony atrybutu władzy - brody. Autor Borata, ciągle w formie!

TVN, godz. 21.55 Duchy Moich Byłych

Klasycznie i romantycznie, a do tego w zwariowanym tempie. Fotograf mody, Connor (Matthew McConaughey) ceni sobie dobrą zabawę i ani myśli się ustatkować. Podczas ślubu brata, zmarły wujek nawiedza Connora i zapowiada, że już niebawem odwiedzą go duchy byłych dziewcząt, które zmuszą go do refleksji na temat dotychczasowego życia. Pomoże mu w tym także obecność jego pierwszej miłości, Jenny (Jennifer Garner), która również ma mu wiele do zarzucenia. W rolach głównych Jennifer Garner i Michael Douglas.

Niedziela 10.11.2013

TVP1, godz. 21.20 Z Miłości Do Gwiazd

Doskonała komedia z gwiazdorem francuskiego kina Kad Merad. Kinomaniak Robert jest zafascynowany gwiazdami filmu i dokucza słynnym aktorkom na każdym kroku. Trzy gwiazdy mają dosyć wtrącania się do swojego prywatnego życia i w porozumieniu przygotowują zemstę. Czy nieoczekiwana zmiana miejsc spodoba się Robertowi? Uroku komedii dodają wspaniałe Emmanuelle Beart i Catherine Deneuve.

TV4, godz. 22.05 Księga Ocalenia

Apokaliptyczna wizja świata po ogromnym kataklizmie. Bestialskiem, pełne desperacji zachowania ludzi, głód i nędza, a jednocześnie próba zaprowadzenia nowego ładu i porządku w okrutnym świecie. Może w tym pomóc tajemnicza księga, którą próbuje dostarczyć Eli (Danzel Washington). Niestety na jego drodze staje owładnięty żądzą władzy Carnegie (Gary Oldman). Czy Eliemu uda się odeprzeć siłę wroga. Pełen odniesień do symboli religijnych, ale i klasycznych filmów akcji, jest popisowym pojedynkiem dwójki gwiazdorów i... efektów specjalnych.

Canal+ Film, godz. 22.10 Dziennik Zakrapiany Rumem

Adaptacja debiutanckiej powieści Huntera S. Thompsona. Dziennikarz Paul (Johnny Deep) przybywa do Portoryko i zaczyna pracę w podupadającej gazecie. Czas upływa mu na alkoholowo-narkotykowych wyprawach. Paul poznaje wkrótce przedsiębiorcę Sandersona (Aaron Eckhart), który przy pomocy korupcyjnych zabiegów zamierza wybudować na jednej z wysp luksusowy hotel. Biznesmen namawia Paula, by ten przyłączył się do spółki i reklamował w gazecie nowe przedsięwzięcie, w zamian za wygodne życie. Czy etyka dziennikarska zwycięży?

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 07.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
PROGRAM TV na weekend 1 i 2 marca 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV
PROGRAM TV na weekend 1 i ...

Program telewizyjny na weekend 1 i 2 marca 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Igrzyska Śmierci czy Poradnik Pozytywnego Myślenia? Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend ...

PROGRAM TV na weekend 22 i 23 lutego 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV
PROGRAM TV na weekend 22 i ...

Program telewizyjny na weekend 22 i 23 lutego 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Rozstanie, Lincoln czy może Legalna Blondynka? Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend ...