szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Program telewizyjny na weekend

PROGRAM TV na weekend. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV

Program telewizyjny na weekend. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend? Propozycje filmowe w tv na weekend!

Tagi: filmy 2014, filmy dla kobiet, filmy w telewizji, kobiece kino, program telewizyjny, program tv, program tv na weekend

PROGRAM TV na weekend 18 i 19 stycznia 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV

Denzel Washington w roli pilota Whipa w filmie Lot

fot: BULLS

Program TV na weekend 18 i 19.01.2014! Co warto obejrzeć w telewizji? Filmy dla kobiet, kobiece kino w tv. Sprawdź co warto oglądać w weekend w tv!

Sobota 18.01.2014

TVN, godz. 20.00 Francuski Pocałunek

Królowa komedii romantycznych Meg Ryan w jednej z najsłynniejszych opowieści miłosnych lat 90-tych. Zdesperowana Kate, mimo niechęci do Francji i Francuzów, przełamuje strach przed lataniem i podąża za swoim mężem Charliem, którego podejrzewa o romans. Podczas podróży wplątuje się w aferę, poznaje tajemniczego Francuza Luca i poznaje Francję z zupełnie innej strony. Seria przezabawnych zdarzeń i uwypuklenie różnic kulturowych między Ameryką i Francją są główną siłą Francuskiego Pocałunku. Klasyka komedii.

Canal+, godz. 21.00 Bejbi Blues

Drugi film Katarzyny Rosłaniec, autorki słynnych Galerianek. Debiut Rosłaniec wywołał ogólnopolską dyskusję na temat zjawiska, które przedstawiła w filmie. Bejbi Blues, to również tematyka młodzieżowa. Problem młodocianych rodziców, odpowiedzialności, ale także dynamika współczesnego świata młodych ludzi: imprezy, ciuchy, narkotyki. Interesujący debiut młodych gwiazd: Magdy Berus i Nikodema Rozbickiego.

TVP1, godz. 22.05 Skrzydlate Świnie

Niewykluczone, że tylko jedna scena tego filmu zdobyła większą popularność niż sam obraz. Przemarsz nagiego bohatera przez miasto - w roli głównej Paweł Małaszyński. Wspomniany epizod, to jednak tylko jeden z ważnych elementów Skrzydlatych Świń. Bezkrytyczne uwielbienie klubowej drużyny, świat kibiców piłkarskich i jednocześnie szare życie bez perspektyw w niewielkim mieście. Wszystko odmienia kupno konkurencyjnej drużyny przez charyzmatycznego biznesmena. Okazuje się, że ma on wszystko, oprócz... kibiców. Czy bohaterowie zdecydują się na kolaborację z konkurencją? W rolach głównych Paweł Małaszyński, Olga Bołądź, Karolina Gorczyca i Piotr Rogucki.

Niedziela 08.12.2013

Canal+ Film, godz. 20.00 Lot

Doskonały dramat sensacyjny z Denzelem Washingtonem w roli głównej. Historia Whipa Whitakera, podrywacza i sympatyka rozrywkowego trybu życia, a jednocześnie świetnego pilota samolotow pasażerskich. Po jednej z upojnych nocy, Whip siada za sterami, niestety nie wszystko idzie po jego myśli. Mimo perfekcyjnego manewru pilota, giną ludzie. Czy Whip zostanie bohaterem, czy też winnym całej sytuacji? Doskonała ścieżka dźwiękowa: Traffic, Joe Cocker, Rolling Stones. Perfekcyjna rola Washingtona i znakomity epizod Johna Goodmana.

Canal+, godz. 21.00 Sesje

Przejmująca historia 38-letniego Marka O'Brien, który w dzieciństwie przeszedł chorobę Heinego-Medina, w wyniku czego jest całkowicie sparaliżowany. Mimo swego położenia, nie traci poczucia humoru, ducha walki i optymizmu. Zwierza się, że chciałby w życiu przeżyć inicjację seksualną. Zaprzyjaźniony ksiądz kieruje do niego Cheryl Cohen-Greene, specjalistkę w leczeniu zahamowań seksualnych. Między dwojgiem rodzi się wzajemna fascynacja. Film dwukrotnie nagrodzony na festiwalu w Sundance. W rolach głównych John Hawkes i Helen Hunt.

TVP1, godz. 21.25 Ostatnia Szansa Harveya

Harvey, znudzony życiem muzyk, autor popularnych melodii do reklam telewizyjnych to wzór życiowego losera. Nic go nie cieszy, praca nie sprawia satysfakcji, a jego życie rodzinne i uczuciowe także pozostawia wiele do życzenia. Harvey wybiera się na ślub jedynej córki do Londynu. Niestety tam również spotyka go seria upokorzeń. Zrezygnowany bohater zasiada w lotniskowym barze topiąc smutki w alkoholu. Poznaje sympatyczną Kate Walker. Czy Harvey wykorzysta swoją szansę?

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 17.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
PROGRAM TV na weekend 1 i 2 lutego 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV
PROGRAM TV na weekend 1 i ...

Program telewizyjny na weekend 1 i 2 lutego 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Cztery Wesela i Pogrzeb, Uwodziciel czy Tamara i Mężczyźni? Co wybrać z bogatej oferty ...