szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

PROGRAM TV na weekend. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV

Program telewizyjny na weekend. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Niczego Nie Żałuję czy Wojna Żeńsko - Męska? Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend? Propozycje filmowe w tv na weekend!

Tagi: filmy dla kobiet, filmy w telewizji, kobiece kino, program telewizyjny, program tv, program tv na weekend

PROGRAM TV na weekend 25 i 26 stycznia 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV

Marion Cotillard w Niczego Nie Żałuję

fot: BULLS

Program TV na weekend 25 i 26.01.2014! Co warto obejrzeć w telewizji? Filmy dla kobiet, kobiece kino w tv. Sprawdź co warto oglądać w weekend w tv!

Sobota 25.01.2014

TVN, godz. 20.00 P.S. Kocham Cię

Niezwykła historia miłości Gerry'ego i Holly. Śmierć mężczyzny przerywa małżeńską sielankę. Pogrążona w żałobie Holly traci sens życia i zapada w głęboką depresję. Pewnego dnia otrzymuje tajemniczą wiadomość od... Gerry'ego! Nieżyjący mąż zaczyna kontaktować się z Holly za pomocą listów. Życie kobiety nabiera nowego sensu. W rolach głównych Hillary Swank i Gerard Butler.

TVP Kultura, godz. 20.20 Niczego Nie Żałuję - Edith Piaf

Marion Cotilliard w jednej ze swych najlepszych ról. Nagrodzona Oscarem, Złotym Globem, Cezarem i Baftą stworzyła wspaniały portret Edith Piaf, ikony francuskiej piosenki. Historia kariery Piaf, jej wzlotów i upadków, jej sukcesów i trudnej drogi na szczyt. W filmie wykorzystano oryginalne piosenki Edith Piaf. Pozycja obowiązkowa.

TVP2, godz. 22.25 Wojna Żeńsko - Męska

Film Łukasza Palkowskiego stał już w dniu premiery na przegranej pozycji. Krytyka i widzowie mieli świeżo w pamięci znakomity debiut Palkowskiego Rezerwat. Nie da się ukryć, Wojna Żeńsko - Męska nie dorównuje tamtemu scenariuszowi, niemniej spotkała go zbyt wysoka kara ze strony krytyki. Bohaterką filmu jest Barbara, dziennikarka, szukająca nowego zajęcia na życiowym zakręcie. Za radą przyjaciół, Barbara podejmuje ryzyko i sytuacja diametralnie się odmienia. W roli głównej Sonia Bohosiewicz, a także Tomasz Kot i Wojciech Mecwaldowski.

Niedziela 26.01.2014

Canal+, godz. 21.00 Hitchcock

Anthony Hopkins w roli wielkiego reżysera? Aktor do roli Hitchcocka zmienił się nie do poznania. Warto zwrócić uwagę, że nie jest to biografia twórcy ptaków, ale historia powstawania jednego z najznakomitszych dzieł kinematografii Psychozy. Relacje z żoną, podwładnymi, aktorami. Jak bardzo ekscentryczną postacią był Hitchcock? Jakie miał słabości? Jak wielkim wsparciem była dla reżysera jego żona. Premiera telewizyjna nominowanego do Oscara obrazu.

TVP1, godz. 21.20 Kwiat Pustyni

Przejmująca historia 13-letniej Waris Dirie (Soraya Omar-Scego), która według prawa Somalii, ma zostać oddana za żonę dużo starszemu mężczyźnie. Dziewczyna decyduje się na ucieczkę. Bez jedzenia, samotnie pokonuje pustynię i dociera do rodziny matki. Następnie z pomocą krewnych dociera do Londynu. Po kilku latach spędzonych w stolicy Anglii, karta się odwraca. Ekranizacja autobiografii słynnej somalijskiej modelki.

Kino Polska, godz. 22.05 Wielki Szu

Doskonały film Sylwestra Chęcinskiego z brawurową rolą Jana Nowickiego. Świat karcianych gier: poker i oko. Wielkie pieniądze, oszustwo, miłość oraz peerelowska rzeczywistość. Dowcipne dialogi i wartka akcja, a także karciane triki. Wspaniały występ tancerek teatru Sabat oraz młodych Jerzego Bończaka i Andrzeja Pieczyńskiego. Emmanuel Kant by się nie powstydził.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 24.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...