szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Gwiazdor Zmierzchu w filmie wojennym, a nie erotycznym!

FILM 50 TWARZY GREYA: ROBERT PATTINSON w filmie o Saddamie Hussajnie! Nie zagra Greya?

Robert Pattinson schwyta Saddama Hussajna! Filmowy Edward ze Zmierzchu zaprezentuje się w kinie wojennym. Zagra sierżanta, który bierze udział w złapaniu irackiego dyktatora. Czy to oznacza, że Pattinson odpadł z wyścigu o rolę Christiana Greya w 50 Twarzach Greya?

Tagi: 50 twarzy greya kto w glownych rolach, film 50 twarzy greya, film 50 twarzy greya aktorzy, pattinson film o hussajnie, robert pattinson, robert pattinson 50 twarzy greya, robert pattinson nowy film, robert pattinson saddam hussajn

FILM 50 TWARZY GREYA: ROBERT PATTINSON w filmie o Saddamie Hussajnie! Nie zagra Greya?

Robert Pattinson nie zagra Greya?

fot: BULLS

Robert Pattinson nie zagra Christiana Greya w 50 Twarzach Greya? Aktor wystąpi w filmie o schwytaniu Saddama Hussajna. Filmowy Edward ze Zmierzchu wcieli się w postać sierżanta sztabowego Erica Maddoxa, który bierze udział w słynnej akcji pojmania irackiego dyktatora.

Zobacz także: FILM 50 TWARZY GREYA: Robert Pattinson walczy o rolę Christiana Greya? >>

Warto dodać, że to właśnie Maddox ujawnia światu szczegóły akcji w Iraku. Póki co producenci nie zdradzają więcej, wiadomo jedynie, że obraz wyreżyseruje Jesper Ganslandt. Według zapowiedzi, zdjęcia do filmu ruszą jesienią 2013.

Czy taki termin oznacza rezygnację Roberta Pattinsona z wyścigu do roli Christiana Greya? Niewykluczone, że terminy zdjęć 50 Twarzy Greya i nowego filmu Pattinsona, mogą się na siebie nałożyć. Jeśli tak, pozostałym odpadł naprawdę poważny konkurent.

Zobacz także: FILM 50 TWARZY GREYA: Robert Pattinson i Kristen Stewart w głównych rolach?! >>

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 16.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Robert Pattinson po raz PIERWSZY komentuje rozstanie z Kristen Stewart! [WIDEO]
Robert Pattinson po raz PIERWSZY komentuje ...

Kristen Stewart i Robert Pattinson byli zdecydowanie jedną z najbardziej znanych i obserwowanych par show biznesu. Romans aktorki z reżyserem Rupertem Sandersem doprowadził do rozpadu związku, a późniejsze powroty pary były prawdopodobnie ...