szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Powstaje kolejny epizod Gwiezdnych Wojen. Kto zagra?

RYAN GOSLING i ZAC EFRON w GWIEZDNYCH WOJNACH! Kogo zagrają gwiazdorzy?

Ryan Gosling i Zac Efron w nowym epizodzie Gwiezdnych Wojen. Wytwórnia Disney chce zgromadzić na planie wielkie gwiazdy. Gosling miałby zagrać młodego Luke'a Skywalkera, a Efron młodego Hana Solo! Czyżby powrót Goslinga i Efrona do Disneya?

Tagi: disney gwiezdne wojny, gwiezdne wojny nowy epizod, gwiezdne wojny ryan gosling, gwiezdne wojny VII, gwiezdne wojny VII kto zagra, gwiezdne wojny zac efron, ryan gosling, ryan gosling gwiezdne wojny, ryan gosling zac efron, zac efron

RYAN GOSLING i ZAC EFRON w GWIEZDNYCH WOJNACH! Kogo zagrają gwiazdorzy?

Czy Ryan Gosling zagra syna Luke'a Skywalkera?

fot: BULLS

Ryan Gosling i Zac Efron w Gwiezdnych Wojnach? Wytwórnia Disney robi wszystko, by nowy, VII epizod gwiezdnej sagi wypadł imponująco i okazale. Kogo mieliby zagrać Efron i Gosling?

Jak donosi portal Latino View, Gosling miałby zagrać syna Luke'a Skywalkera, jeśli chodzi o Efrona, sprawa pozostaje niewyjaśniona. Mówi się, że być może chodzi o syna Hana Solo. Wiadomo na pewno, że propozycji zagrania w Star Wars: Epizode VII odmówił Leonardo Di Caprio.

Warto przypomnieć, że zarówno Ryan Gosling i Zac Efron współpracowali na początku kariery z wytwórnią Disneya. Gwiazda Pamiętnika zaczynała od Mickey Mouse Club, a Efron błyszczał w High School Musical.

Czy pogłoski o udziale popularnych aktorów się potwierdzą, przekonamy się na specjalnej konferencji w Niemczech, 9 - 11 sierpnia 2013. Kto waszym zdaniem miałby jeszcze dołączyć do obsady?

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 25.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Szał na punkcie Ryana Goslinga trwa! Zobacz gadżety z wizerunkiem Ryana Goslinga! [WIDEO]
Szał na punkcie Ryana Goslinga trwa! ...

Szał na punkcie Ryana Goslinga trwa! Fanki tego nieziemsko przystojnego aktora prześcigają się w pomysłach na wyrażenie swojej miłości do niego. Zobaczcie najdziwniejsze gadżety z wizerunkiem Ryana Goslinga!