szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Pięcdziesiąt twarzy Greya - kiedy ekranizacja?

50 TWARZY GREYA: zwiastun! Zobacz propozycje zwiastunów ekranizacji 50 TWARZY GREYA!

50 Twarzy Greya to najpopularniejsza powieść roku 2012, który była na językach wszystkich. Gdy autorka E.L. James sprzedała prawa do sfilmowania swojej perwersyjnej opowieści o sadomasochistycznej relacji łączącej bystrą studentkę Anastasię i niesamowicie przystojnego Christiana Greya, w mediach zawrzało. Spekulacje na temat obsady ekscytują wszystkich i... inspirują internautów na całym świecie!

Tagi: 50 shades of grey, 50 twarzy graya film, 50 twarzy greya, 50 twarzy greya obsada, 50 twarzy greya zwiastun, film 50 twarzy greya, film seks, filmy 2013, kiedy premiera 50 twarzy greya, kino, książka 50 twarzy greya, kto zagra christiana greya

PIĘĆDZIESIĄT TWARZY GREYA. Ryan Gosling, Ian Somerhalder, Matt Bomer, Henry Cavill - który z nich zagra Christiana Greya w fillmowej ekranizacji powieści?

Filmy takie jak Drive, Kocha, lubi, szanuje i Idy marcowe uczyniły z Ryana Goslinga najbardziej POŻĄDANEGO dzisiaj aktora. Nic zatem dziwnego, że jest on pierwszym wyobrażeniem każdej seksownej męskiej postaci w romantycznej powieści. Nadzieje na obsadzenie go w Pięćdziesięciu twarzach Greya wzbudził nawet mąż autorki powieści, który wyznał dziennikarzom: Z tego co wiem, to właśnie Ryan Gosling zagra Christiana Greya.

fot: BULLS

Książka Pięćdziesiąt twarzy Greya, nazywana pogardliwie porno dla mamusiek, wyszła spod pióra Brytyjki Eriki Leonard, używającej pseudonimu E.L. James. Erotyczna powieść, w której dialogi zostały zminimalizowane na rzecz pikatnych opisów zabaw studentki literatury Anastasii i bogatego biznesmena Christiana Greya, znalazła się w biblioteczkach nie tylko studentek i biznesmenek, ale także emerytek i kobiet w średnim wieku. Od kiedy książka trafiła do sprzedaży, kupiło ją 40 milionów osób. Sklep internetowy Amazon ogłosił, że 50 twarzy Greya stało się pierwszym audiobookiem w historii, który sprzedał się w milionie egzemplarzy.

O prawa do sfilmowania powieści walczyły największe wytwórnie filmowe. Ostatecznie prawa do adaptacji udało się wykupić Universal Pictures, które zapłaciło E.L. James - bagatela - 5 milionów dolarów! Co interesujące, pisarka zagwarantowała sobie w umowie wpływ na obsadę filmu.

Jako że czytelnicy Pięćdziesięciu twarzy Greya to przede wszystkim kobiety, największą ekscytację wzbudza wybór głównego bohatera. Właściwie codziennie w internecie pojawiają się na ten temat sprzeczne informacje, a nawet fałszywe zwiastuny filmowe, w których w Christiana Greya wciela się wymarzony w tej roli aktor. W czołówce wielbicielek powieści znajdują się: Ryan Gosling, Ian Somerhalder, Matt Bomer i Henry Cavill.

Zobacz galerię aktorów najchętniej widzianych w roli Christiana Greya!


Zobacz zwiastuny filmowe obrazu Pięćdziesiąt twarzy Greya przygotowane przez fanów:


Christian Grey = Ryan Gosling

 Christian Grey = Matt Bomer
Christian Grey = Ian Somerhalder
Christian Grey = Henry Cavill
Autor: monroe

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 26.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również