szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zmierzch najgroszym filmem!

Saga ZMIERZCH wybrana najgorszym filmem w historii!

Kolejna nagroda dla Zmierzchu! Jednak to nie jest wymarzony prezent dla twórców filmów o wampirach. Saga Zmierzch została właśnie wybrana najgorszym filmem wszech czasów! Podobny los spotkał m.in. filmy Batman i Robin i Spiderman 3!

Tagi: filmowe wampiry, robert pattinson kristen stewart, robert pattinson kristen stewart razem, saga zmierzch, saga zmierzch przed świtem, saga zmierzch: przed świtem, wampiry, zmierzch, zmierzch aktorzy, zmierzch film

Saga ZMIERZCH wybrana najgroszym filmem w historii!

Czy Zmierzch rzeczywiście zasłużył na tytuł najgorszego filmu wszech czasów?

fot: Materiały Prasowe

Mocny akcent na finał Zmierzchu. Ponad pół miliona internautów zdecydowało, że Zmierzch to najgorszy film wszech czasów!

Wampirom oberwało się od użytkowników portalu Rifftrax, na którym fani kina spotykają się z jego twórcami. W internetowym głosowaniu to właśnie sadze Zmierzch przyznano niechlubny tytuł największej filmowej porażki. Nie miesiąca, nie roku, wszech czasów! Powodów do zadowolenia nie mają też sami Kristen Stewart i Robert Pattinson. 35 000 czytelników chciało ich nazwać najgorszymi aktorami w historii!

Wśród skrytykowanych filmów znajdziemy także takie produkcje jak Spiderman 3, Super Mario Brothers i Batman i Robin.

Filmowe opowieści o wampirach stworzonych przez Stephenie Meyer nigdy nie cieszyły specjalnie dobrą prasą u krytyków filmowych, ale tym razem trzeba przyznać, że ktoś tu chyba jednak przesadza... W każdym razie, przed Kristen i Robem stoi nie lada wyzwanie. Czekają ich nowe zawodowe wyzwania. Dla psychicznego spokoju chcą się pozbyć jak najszybciej skojarzeń z serią filmów, która wyniosła ich na szczyt!

Autor: Marcin Kusy

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 01.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ROBERT PATTINSON nadal nie wybaczył KRISTEN STEWART zdrady. Kłopoty w związku wampirów ze ZMIERZCHU
ROBERT PATTINSON nadal nie wybaczył KRISTEN ...

Na czerwonym dywanie gwiazdy sagi Zmierzch Kristen Stewart i Robert Pattinson wyglądają jak idealna para. Czule objęci, zapatrzeni w siebie. Jednak, gdy gasną światła reflektorów, sytuacja nie wygląda tak różowo. Robert najwyraźniej ...