szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Selena Gomez próbuje swoich sił w dorosłym kinie. Aktorka zagrała w filmie Spring Breakers

SELENA GOMEZ w jednym filmie z gangsterami! Dziewczyna JUSTINA BIEBERA zmienia wizerunek

Selena Gomez, dotychczas kojarzona z produkcjami Disneyowskimi: Czarodzieje z Waverly Place i Program Ochrony Księżniczek, zmienia wizerunek. Aktorka wystąpiła w gangsterskim Spring Breakers, jednym z najbardziej oczekiwanych filmów roku. W filmie zagrali również James Franco i Vanessa Hudgens. W kogo wcieliła się młoda aktorka?  

Tagi: selena gomez, selena gomez james franco, Selena Gomez Justin Bieber, selena gomez nowy film, selena gomez spring breakers, Spring Breakers, spring breakers kiedy, spring breakers kiedy premiera

SELENA GOMEZ w jednym filmie z gangsterami! Dziewczyna JUSTINA BIEBERA zmienia wizerunek

Selena Gomez przestaje być grzeczną dziewczynką, zagra w filmie z prawdziwymi gangsterami

fot: BULLS

Selena Gomez, młodociana gwiazda dziecięcych i młodzieżowych filmów i seriali wchodzi do dorosłego świata filmu. Aktorka zagrała w jednym z najbardziej oczekiwanych filmów 2013 roku, Spring Breakers. Dodatkowego smaku całej sprawie dodaje fakt, że młoda gwiazda wystąpiła u boku... prawdziwych gangsterów!

Przypomnijmy, że Spring Breakers, wyreżyserowany przez Harmony Korine's jest porównywany do Pulp Fiction, a przez niektórych już określony za najbardziej autentyczny i mocny film gangsterski wszech czasów. Obraz opowiada historię czterech wyzwolonych dziewczyn, które w swej beztrosce i dobrej zabawie idą o krok za daleko. Szaleńcze tempo i nowatorska narracja, podobno wgniata w fotel. Film jest nominowany do Złotego Lwa, nagordy przyznawanej na festiwalu w Wenecji.

W filmie Korine'a wystąpił jeden z najbardziej rozpoznawalnych muzyków i jednocześnie autentyczny gangster, Gucci Mane. Raper oprócz tego, że współpracował z 50 Centem i Jamie Foxxem, ma za sobą również wiele występków i konfliktów z prawem, za które wielokrotnie lądował w więzieniu. Dlaczego właśnie Gucci Mane? Wielu gangsterów w filmie to prawdziwi gangsterzy – tłumaczył reżyser na konferencji w Wenecji. Gucci Mane, raper z Atlanty, jest dla mnie jak bohater. Akurat był w więzieniu, kiedy do niego zadzwoniłem. Powiedział, że jeśli wyjdzie to chętnie zagra w tym filmie. Więc postaraj się znowu nie trafić za kratki- odparłem. Wiele  z osób, które zatrudniłem to jego znajomi, przyjaciele. Kręciliśmy w miejscach, które istnieją naprawdę, portretując ludzi, którzy tam przebywają.

W głównej roli zobaczymy Jamesa Franco, który wcielił się w rolę gangstera Alliena, zaś Selena Gomez będzie jedną z czterech szalonych dziewczyn, które uwielbiając dobrą zabawę, przekraczają wszelkie granice bezprawia. Oprócz Gomez, występuja również Vanessa Hudgens oraz Ashley Benson. W przypadku Spring Breakers, warto zwrócić uwagę na ścieżkę dźwiękową, która stworzył Cliff Martinez, odpowiedzialny m.in. za soundtrack do filmu Drive. W filmie usłyszymy rapujących Gucci Mane'a i Jamesa Franco, ale także mistrza dubstepu Skrillexa i Britney Spears.

Film będzie można zobaczyć w polskich kinach już od 5 kwietnia 2013 roku.

Zobacz także:

Spring Breakers z Vanessą Hudgens i Seleną Gomez. Zobacz materiał zza kulis


Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 23.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
SELENA GOMEZ na okładce podwójnego wydania Teen Vogue
SELENA GOMEZ na okładce podwójnego wydania ...

Już jest okładka podwójnego, noworocznego wydania Teen Vogue. Gwiazdą numeru została Selena Gomez, której ilość okładkowych sesji w tak młodym wieku wzbudza zachwyt. Sprawdźcie jak gwiazda zaprezentowała się na okładce Vogue'a!