szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Benedict Cumberbatch w Polsce

SHERLOCK HOLMES w Polsce! Benedict CUMBERBATCH gościem festiwalu OFF Plus CAMERA 2014

Sherlock Holmes przyjedzie do Polski! A konkretnie aktor Benedict Camberbatch, który wciela się w rolę słynnego detektywa w popularnym serialu. Camberbatch będzie gościem festiwalu Off Plus Camera 2014 w Krakowie. Popularny aktor zaprezentuje swój film Little Favour.

Tagi: Benedict Cumberbatch, Cumberbatch Off Plus Camera 2014, Sherlock Holmes, Sherlock Holmes serial TVP2, Sherlock serial

SHERLOCK HOLMES w Polsce! Benedict CUMBERBATCH gościem festiwalu OFF Plus CAMERA 2014

Benedict Cumberbatch będzie gościem festiwalu Off Plus Camera 2014

fot: BULLS

Sherlock Holmes pojawi się w Polsce. Nie będzie jednak prowadził śledztwa, lecz promować swój nowy film. Oczywiście chodzi o aktora Benedicta Cumberbatcha, wcielającego się w postać Sherlocka Holmesa w popularnym serialu. Cumberbatch będzie gościem festiwalu Off Plus Camera w Krakowie.

Benedict Cumberbatch pojawi się na festiwalu ze swoją nową produkcją Little Favour. Serialowy Sherlock Holmes wchodzi w skład grupy produkcyjnej SunnyMarch. Jej pierwszy film to właśnie Litlle Favour, a sam Clumberwatch jest w nim również aktorem.

Przypomnijmy, mimo że aktor od lat pojawia się w kinie, to właśnie rola Holmesa w serialu Sherlock przyniosła mu największą popularność. Warto jednak dodać, że pojawił się również w oscarowych produkcjach Zniewolony. 12 Years a Slave i Sierpień w hrabstwie Osage. Clamberwatch wystąpił również w kolejnej części sagi Hobbit: Tam i z Powrotem. Premiera w grudniu 2014 roku.

Festiwal OFF Plus Camera potrwa od 2 do 11 maja 2014 w Krakowie.

Autor: KusyM

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 28.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Modne fryzury na lato: Inspiracje z wybiegów
Modne fryzury na lato: Inspiracje z ...

Fryzury, które pojawiły się na pokazach mody są tak różnorodne, że bez problemu znajdziesz wśród nich modną fryzurę idealną dla ciebie. Krótkie boby, pofalowane włosy za uszy, a może cięcie na chłopaka ...