szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Stephe Amell nie zagra Christiana Greya! Wyścig do najbardziej pożądanej roli roli trwa!

STEPHEN AMELL nie dostał roli CHRISTIANA GREYA!

Stephen Amell, jedyny kandydat, który rzeczywiście był na castingu do najbardziej pożądanej roli ostatnich miesięcy, właśnie dowiedział się, że jej nie dostał. Kto zatem zagra w 50 twarzach Greya?

Tagi: 50 twarzy greya, 50 twarzy greya stephen amell, kto zagra christiana greya, kto zagra christiana greya? 50 twarzy greya film, kto zagra greya, Stephen Amell

STEPHEN AMELL nie dostał roli CHRISTIANA GREYA!

Stephen Amell odpadł z wyścigu do roli Greya

fot: BULLS

Rola Christiana Greya wciąż nieobsadzona! Mijają kolejne miesiące, a wciąż nie wiadomo, kto wcieli się w przystojnego bohatera książki E.L James. Choć znany z Pamiętników Wampirów, Stephen Amell wydawał się być mocnym kandydatem, ku swojemu rozczarowaniu właśnie dowiedział się, że nie dostanie roli. – Przyleciałem wczoraj wieczorem z Los Angeles. Z mojego udziału w filmie nici – napisał aktor. Co zrobił, gdy dostał złą wiadomość? – Wziąłem egzemplarz 50 twarzy Greya i spaliłem go!

Dla Amella udział w gorącej ekranizacji mógł być przepustką do aktorskiej ekstraklasy. Mimo iż nie udało mu się przekonać do siebie producentów, dobrze życzy konkurencji. – Umm… Mam nadzieję, że uda im się nakręcić ten film. Jestem pewien, że osoba, która zgarnie tę rolę będzie w niej znakomita. Niestety, to nie ja będę tą osobą – napisał Stephen. Liczyliście na to, że ten przystojniak zagra Greya? A może liczycie na to, że jego kolega, Ian Somerhalder po rozstaniu z Niną wróci do gry?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 10.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również