szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kiedy pojawi się zwiastun filmu 50 Twarzy Greya?

TRAILER FILMU 50 TWARZY GREYA. Kiedy pojawi się oficjalny zwiastun 50 SHADES OF GREY?

Po ogłoszeniu obsady filmu 50 Twarzy Greya, fani czekają z niecierpliwością na trailer filmu. Jak w roli Christiana Greya zaprezentuje się Charlie Hunnam, jaką Anastasią Steele będzie Dakota Johnson? Znamy datę premiery zwiastuna filmu 50 Twarzy Greya!

Tagi: 50 shades of grey trailer, 50 twarzy greya, film 50 twarzy greya, grey zwiastun, oficjalny zwiastun 50 twarzy greya, zwiastun 50 twarzy greya

TRAILER FILMU 50 TWARZY GREYA. Kiedy pojawi się oficjalny zwiastun 50 SHADES OF GREY?

Kiedy pojawi się oficjalny zwiastun filmu 50 Twarzy Greya?

fot: BULLS

W sieci krążą zwiastuny filmu 50 Twarzy Greya. Filmików jest coraz więcej, jednak wszystkie są na razie autorstwa zniecierpliwionych fanów, którzy już nie mogą się doczekać widoku Charliego Hunnama w roli Christiana Greya. Kiedy doczekamy się oficjalnego trailera ekranizacji książki E.L. James?

Zdjęcia do filmu zaczynają się 5 listopada 2013 w Kanadzie. Niestety, producenci zdradzają, że zwiastun nie powstanie tak szybko. Pierwsze zdjęcia Hunnama w roli Greya zobaczymy dopiero na początku 2014 roku. Twórcy filmu nie podają dokładnej daty, jednak zapewniają, że będzie to najpewniej wiosną 2014 roku. Według źródeł The Wrap, zwiastun 50 Twarzy Greya swoją premierę może mieć w trakcie rozgrywek SuperBowl, kiedy przed telewizorami zasiadają rekordowe liczby widzów. Pierwsze pokazy filmu dla prasy mogą się odbyć już w lipcu 2014. To oznacza bardzo szybki proces produkcyjny ekranizacji.

Póki co, pozostają nam amatorskie zwiastuny 50 Twarzy Greya i oczekiwanie na ogłoszenie kolejnych aktorów, którzy wcielą się w postaci drugoplanowe:
Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya

Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 23.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również