szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Walentynki w kinie

WALENTYNKI: jakie filmy warto obejrzeć w kinie w dniu zakochanych?

Szukasz filmu na walentynki? Nieulotne, Gangster squad, a może Nędznicy? Przedstawiamy listę pięciu hitów na walentynki, które goszczą na naszych ekranach. Jest w czym wybierać! Spędź walentynki w kinie!

Tagi: co robić w walentynki, filmy na Walentynki, gangster squad, jakub gierszał, Nieulotne, piękne istoty, pomysł na walentynki, poradnik pozytywnego myślenia, premiery 2013, premiery kinowe, premiery luty 2013, repertuar kina, walentynki, Walentynki w kinie

WALENTYNKI: jakie filmy warto obejrzeć w kinie w dniu zakochanych?

Nieulotne z Jakubem Gierszałem to jedna z idealnych propozycji na wizytę w kinie 14 lutego

fot: Materiały Prasowe

1. Nędznicy

Obsypana Złotymi Globami i nominowana do 8 Oscarów przepiękna historia o miłości. Ale i walce byłego więźnia Jeana Valjeana o prawo do życia, szacunku i zapomnienia. Adaptacja powieści Victora Hugo, o której popularności świadczy, że wcześniej adaptowano ją na musical i wystawiano na deskach teatrów na całym świecie. W rolach głównych Hugh Jackman, Russel Crowe i Anne Hathaway. Pozycja obowiązkowa!

2. Poradnik pozytywnego myślenia

Fantastyczna komedia romantyczna z doborową obsadą aktorską. Aż chce się dodać - komedia z wyższej półki. Co wyniknie ze spotkania byłego pacjenta szpitala psychiatrycznego Pata (Bradley Cooper) z leczącą się z depresji Tiffany (Jennifer Lawrence)? Jak się ma do tego turniej tańca i zakład, w którym ojciec Pata (Robert De Niro) może stracić wszystko? Humor, ironia i dawka refleksji nad życiem, miłością i szaleństwem.

3. Gangster squad

Grupa policjantów działających poza prawem z zadaniem rozbicia mafijnego imperium Mickey'a Cohena. Nie powinnaś mieć problemów z namówieniem drugiej połówki na wizytę w kinie. On będzie podziwiał stare samochody, wsłuchiwał się w dźwięki przeładowywania broni. A ty będziesz mogła skupić uwagę na Ryanie Goslingu. No i na swoim partnerze, oczywiście!

4. Nieulotne

Jakub Gierszał i Magdalena Berus jako zakochani w sobie studenci, czyli polska propozycja na walentynki. Za reżyserię odpowiada Jacek Borcuch, który już filmem Wszystko co kocham pokazał, że potrafi ciekawie opowiadać o miłości. Film nagrodzono za zdjęcia na festiwalu w Sundance.

5. Piękne istoty

Będziesz musiała użyć całego swojego uroku osobistego, aby namówić go na ten film. Historia wielkiego uczucia Ethana Wate'a i pełnej tajemnic Leny Duchannes to przecież nowy hit na miarę Zmierzchu. Lena nie jest bowiem zwykłą nastolatką... Jako argumentów użyj muzyki, za którą stoi syn George'a Harrisona z Beatlesów - Dhani i jego zespół thenewno2. Podkreśl, że zagrali w nim Jeremy Irons, Emma Thompson i Viola Davis, a oni nie wystąpiliby w tanim romansidle. A na koniec wytłumacz, że nie wiesz jakie niebezpieczeństwa czekają na zakochanych i być może będziesz potrzebowała męskiego ramienia, by się przytulić. ;-)

Zobacz: Premiera filmu Nieulotne: relacja wideo!

Autor: Zuzanna Lubart

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 06.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Stylowo i romantycznie – walentynkowy look według blogerek
Stylowo i romantycznie – walentynkowy look ...

Luty to miesiąc szalonych karnawałowych nocy ale również miłosnych uniesień za sprawą jednego z najromantyczniejszych świąt w roku – Walentynek. To wyjątkowa okazja, by spędzić ten dzień stylowo i szykownie. Marka NIFE proponuje ...