szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Weź udział w wydarzeniu 50 Twarzy Greya!

Polska premiera filmu 50 Twarzy Greya już 13.02.2015. Na Facebooku można znaleźć specjalnie utworzone wydarzenie z tej okazji, w którym weźmie udział aż 3 tys. osób. Dołącz do nich!

Tagi: 50 twarzy graya, 50 twarzy greya premiera

50 twarzy greya

fot: Facebook

Film 50 Twarzy Greya budzi ogromne emocje, a fani powieści erotycznej E.L.James już nie mogą doczekać się premiery produkcji. Polska premiera odbędzie się 13.02.2015 i fani już teraz przygotowują się do tego wydarzenia.

Przeczytaj także: 50 TWARZY GREYA: najpopularniejszy trailer 2014 roku! 40 milionów odtworzeń w tydzień!

Polski profil 50 Twarzy Greya, który zdobył już 142,375 fanów, właśnie opublikował specjalnie utworzone wydarzenie, które możecie znaleźć tu: Polska premiera "Fifty Shades of Grey". Dzięki temu już wiadomo, że aż 3 tys. osób wybiera się na premierę 50 Twarzy Greya!

Na razie na stronie wydarzenia nie ma podanych żadnych informacji, prócz daty premiery filmu. Ale być może twórcy fanpage'a 50 Twarzy Greya szykują specjalną niespodziankę? Może zorganizują zlot fanów i wspólne wyjście do kina? To z pewnością byłby świetny pomysł dla wszystkich miłośników 50 Twarzy Greya!

To jak, dołączycie do wydarzenia? Czekacie na premierę filmu?

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polscezapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya i na stronę internetową!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 06.08.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
FILM 50 TWARZY GREYA. Dwie wersje 50 TWARZY GREYA?
FILM 50 TWARZY GREYA. Dwie wersje ...

50 Twarzy Greya w dwóch wersjach. Film 50 Twarzy Greya będzie można oglądać w kinowych sieciach, zaś dla fanów mocniejszych erotycznych momentów, powstanie oddzielna wersja. Co na to fani książki i filmu ...