szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wyszłam za mąż zaraz wracam w kinach od

WYSZŁAM ZA MĄŻ ZARAZ WRACAM: nowy film producentów francuskiej komedii NIETYKALNI. Zobacz wywiady z gwiazdami

Wyszłam za mąż, zaraz wracam czyli rodzinna klątwa, pogoń za szczęściem i miłością oraz niekończąca się podróż poślubna. Tak oto w ogromnym skrócie prezentuje się nowa komedia twórcy przebojowego Heartbreaker. Licencja na uwodzenie. W rolach głównych Diane Kruger i Dany Boon. W kinach od 11 stycznia 2013.

Tagi: Diane Kruger, diane kruger wywiad, kino, nietykalni film, nowe filmy w kinie, premiery kinowe 2013, repartuar kina, Wyszłam za mąż zaraz wracam, Wyszłam za mąż zaraz wracam film

WYSZŁAM ZA MĄŻ ZARAZ WRACAM:  nowy film producentów francuskiej komedii NIETYKALNI. Zobacz wywiady z gwiazdami

Wyszłam za mąż, zaraz wracam - nowa francuska komedia z Diane Kruger w roli głównej od 11 stycznia 2013 w kinach.

fot: Materiały Prasowe

Producenci Nietykalnych - jak niektórzy określają komedii wszech czasów – nie próżnują i proponują nam kolejną pozycję komediową - Wyszłam za mąż, zaraz wracam. Gatunek tzw. romantycznych rozśmieszaczy rządzi się swoimi prawami, toteż twórcy nawet nie starają się łamać jakiekolwiek schematy. Początkowy problem musi zostać rozwiązany na końcu filmu, bo jak świat światem w komedii romantycznej inaczej być nie może. Na szczęście w Wyszłam za mąż, zaraz wracam jest także coś pośrodku.

Izabelle, w tej roli Diane Kruger (Mr. Nobody, Bękarty wojny, Tożsamość) jest dentystką, kobietą spełnioną, pragnącą mieć dziecko z ze swym ukochanym. Jednak podczas rodzinnego spotkania dowiaduje się, że nad jej rodziną ciąży klątwa pierwszego nieudanego małżeństwa. Nie namyślając się długo postanawia zatem wziąć szybki ślub... z zaplanowanym od razu rozwodem. Przypadkowym kandydatem zostaje Jean – Yves, postać kreowana przez Danego Boona (Asterix i Obelix: W służbie jej królewskiej Mości, Jeszcze dalej niż północ). Jak zwykle w takich przypadkach, los spłata nowożeńcom nie lada figla.

Zobacz: Wywiad z Diane Kruger:
Lekka, utrzymana w nieco szalonym tempie komedia Pascala Chaumeila to właściwie komedia drogi. Wraz z bohaterami przemierzymy niemal pół świata - od Danii po Kenię – po to tylko, by wykiwać nieszczęsne fatum.

To co lubię w tej postaci, to jej naturalność. Wzruszyła mnie w pewien sposób jej nieporadność, wtedy gdy sama siebie próbuje przekonać, że to co robi, robi w dobrej wierze. Bardzo zainspirowały mnie filmy takie jak Dziennik Bridget Jones. Komedie romantyczne, w których moim zdaniem role kobiece były bardzo dobre – mówi o roli Isabelle, aktorka Diane Kruger.
Najwięcej powodów do śmiechu daje związek Isabelle i Jean-Yves'a. Kruger i Boon tworzą wyjątkowo niedobraną parę i to właśnie kontrasty bawią tutaj najbardziej.

Jaki jest zatem Jean-Yves? To ktoś niezręczny i nieśmiały. Można powiedzieć fajtłapa. Stary kawaler, niezbyt dobrze czujący się w swojej skórze. Nie ma stałych związków, zdarzają mu się jedynie przelotne romanse. Swoją wielką miłość poznaje w wieku 12 lat, potem w jego życiu uczuciowym nie dzieje się już nic ciekawego. Oczywiście do momentu, w którym spotka Isabelle – opowiada Dany Boon.

Zobacz: Wywiad z Danym Boonem:
Wyszłam za mąż, zaraz wracam na pewno nie jest intelektualną rozrywką z drugim dnem w stylu Woody'ego Allena ani wysmakowanym dowcipem Francoisa Ozone'a. Jednak szalone tempo, sytuacyjne gagi i doskonałe wyczucie komediowej konwencji ze wskazaniem na Boona sprawiają, że oglądamy po prostu kolejną, udaną francuską komedię.

Wyszłam za mąż, zaraz wracam w kinach od 11 stycznia 2013.

Zobacz zwiastun Wyszłam za mąż, zaraz wracam:
Autor: Marcin Kusy

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 10.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...