szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz kolejnego aktora, który zagra w "50 twarzach Greya"!

Znamy kolejnego członka obsady "50 twarzy Greya". Zobacz kto dołączył do ekipy!

Do obsady 50 twarzy Greya dołączył kolejny aktor! Ojczyma Anastasii zagra przystojny Dylan Neal. Dowiedz się więcej o odtwórcy roli ojczyma w 50 shades of Grey!

Tagi: 50 shades of grey, 50 twarzy greya, dylan neal, kto zagra w 50 twarzach greya, obsada 50 twarzy greya

Znamy kolejnego członka obsady "50 twarzy Greya". Zobacz kto dołączył do ekipy!

5O twarzy Greya - Dylan Neal

fot: BULLS

Ogłoszenie każdego kolejnego członka ekipy 50 twarzy Greya jest prawdziwym wydarzeniem, na które czekają fani na całym świecie. Przypomnijmy, że w postać seksownego Greya wcieli się model Jamie Dornan, a Amandę Steel zagra Dakota Johanson.

Zdjęcia do filmu ruszyły w tym tygodniu, pierwsze ujęcia na pewno już niedługo ujrzą światło dzienne. Tymczasem producenci wciąż ogłaszają kogo jeszcze zobaczymy w ekranizacji 50 shades od Grey. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że siostrę Christiana Greya zagra Rita Ora. Teraz pojawiła się nowa wiadomość. Dylan Neal wystąpi w filmie 50 twarzy Greya jako ojczym Amandy.

Zobacz też: 50 TWARZY GREYA: Rita Ora zagra siostrę Christiana Greya!>>>

Dylana Neala możecie znać z takich seriali jak Jezioro marzeń, Tajemnice Smallville, Kryminalne zagadki Miami czy Więzy krwi. Co jeszcze o nim wiemy? Pochodzi z Kanady, ma 44 lata i 188 cm wzrostu. Prywatnie jest ojcem dwójki dzieci i mężem Becky Soutwell.

Myślicie, że pasuje do roli opiekuńczego Boba w 50 twarzach Greya?

 
Autor: J.M.

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 06.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również