szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

50 TWARZY GREYA: 8 powieści erotycznych, które są równie mocne jak powieść E.L. James

50 Twarzy Greya to jeden z największych hitów ostatnich lat. Powieść E.L. James sprzedaje się w błyskawicznym tempie jednego egzemplarza na minutę! Do tego teraz cały świat czeka na premierę filmu na podstawie powieści. Aby umilić sobie to oczekiwanie, warto sięgnąć po inne erotyczne powieści w stylu 50 Twarzy Greya!

Tagi: 50 twarzy graya, książki w stylu greya, powieści erotyczne

50 TWARZY GREYA: 8 powieści erotycznych, które są tak dobre jak 50 Twarzy Greya

fot: fot. materiały prasowe

Powieść erotyczna 50 Twarzy Greya autorstwa E.L. James do tej pory bije rekordy sprzedaży, mimo że na rynku ukazała się w 2012 roku. Doczekała się kontynuacji i dotychczas wydano już trzy książki z tej serii: 50 Twarzy Greya, Ciemniejsza strona Greya oraz Nowe oblicze Greya. Wszyscy mówili o głośnej premierze filmu 50 Twarzy Greya, nawet ci, którzy do tej pory gardzili samą powieścią. Jednak nie da się ukryć, że książki E.L. James budzą ogromne emocje i pozostawiają spory niedosyt.

Przeczytaj więcej o powieści i filmie 50 Twarzy Greya!

Dlatego też zanim ruszymy do kin na 50 Twarzy Greya warto sięgnąć po inne powieści erotyczne, które są tak samo dobre jak powieść E.L. James! Na rynku nie brakuje ostrych książek pornograficznych, a także tych, w których pożądanie i seks mieszają się z miłością.

 

poprzedni
nastepny
Rozwiązła Jarosław Kamiński

Rozwiązła - Jarosław Kamiński

Rozwiązła to debiutancka powieść Jarosława Kamińskiego. W powieści nie brakuje ostrych scen erotycznych, zmysłowych i pełnych emocji. Opowiada historię czterdziestoletniej Zofii Rogali, która wstaje się w romans z młodszym o osiemnaście lat Adamem Zarembą...

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 27.05.2015, Aktualizacja:

Zobacz również
FILM 50 TWARZY GREYA. Dwie wersje 50 TWARZY GREYA?
FILM 50 TWARZY GREYA. Dwie wersje ...

50 Twarzy Greya w dwóch wersjach. Film 50 Twarzy Greya będzie można oglądać w kinowych sieciach, zaś dla fanów mocniejszych erotycznych momentów, powstanie oddzielna wersja. Co na to fani książki i filmu ...