szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

50 TWARZY GREYA: Lucy Hale ze Słodkich kłamstewek brała udział w castingu do roli Anastasii!

Lucy Hale, gwiazda serialu Słodkie kłamstewka, ujawniła, że brała udział w castingu do roli Anastasii Steele w filmie 50 Twarzy Greya. Aktorka sprawdziłaby się w roli studentki przed którą świat seksu odkrywa przystojny Christian Grey?

Tagi: 50 twarzy greya, anastasia steele, Lucy Hale, słodkie kłasmtewka

50 TWARZY GREYA: Lucy Hale ze Słodkich kłamstewek brała udział w castingu do roli Anastasii!

fot: mat. prasowe

50 Twarzy Greya to najpopularniejsza powieść erotyczna autorstwa E.L.James ostatniego czasu. Jej popularność jeszcze wzrosła, od kiedy na jej podstawie powstał film z Jamiem Dornanem i Dakotą Johnson w rolach głównych. Premiera filmu już 14 lutego 2015 roku.

Zobacz też 50 TWARZY GREYA: Jamie Dornan w seksownej sesji. Christian Grey bez koszulki! [GALERIA] >>>>>

Wszystkie role są już obsadzone, a film gotowy i wydawałoby się, że pozostaje nam czekać na trailer, jednak nie przestają wypływać nowe fakty dotyczące filmu 50 Twarzy Greya. Ostatnio gwiazda serialu Słodkie kłamstewka, Lucy Hale, wyznała, że brała udział w castingach do roli Anastasii Steele. Aktorka wyznała, że było to najdziwniejsze przesłuchanie na jakim była. Skrypt z którym miała się zapoznać był wyjątkowo pikantny, a dialog dotyczył tego co musiałaby robić w słynnym już czerwonym pokoju.

Lucy Hale przyznała, że nie chciałaby, aby kiedykolwiek ktoś miał oglądać taśmę z tego przesłuchania, a w szczególności jej babcia.

Zobacz też 50 TWARZY GREYA: Jamie Dornan nago! Wyciekły nagie zdjęcia Christiana Greya! [TYLKO DLA DOROSŁYCH] >>>>>

Myślicie, że Lucy Hale pasowałaby do roli Anastasii Steele? Sprawdziłaby się lepiej niż Dakota Johnson?

Wy również należycie do fanów serialu? Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya i na stronę internetową!

 

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 06.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również