szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nowa książka o zespole Abba

ABBA: Fenomen i Legenda. Nowa książka o legendarnym kwartecie

Abba: Fenomen i Legenda - nowa książka o legendarnym kwartecie. Czego jeszcze nie wiemy o zespole Abba? Czy miłość rzeczywiście była siłą napędową zespołu? Dlaczego jedno B w nazwie Abba zawsze było odwrócone. Niepublikowane zdjęcia i wspomnienia dotyczące muzyki i koncertów kwartetu Abba.

Tagi: abba fenomen i legenda, abba książka, Abba nowa książka, książka abba fenomen i legenda

ABBA: Fenomen i Legenda. Nowa książka o legendarnym kwartecie

W nowej książce o kwartecie Abba znajdziemy mnóstwo niepublikowanych fotografii

fot: BULLS

Abba: Fenomen i Legenda - nowa książka o szwedzkim kwartecie. Abba to istotnie swoisty fenomen współczesnej muzyki rozrywkowej. Miliony sprzedanych płyt, wygrane na festiwalach, setki przebojów i nieustające uwielbienie fanów, którzy wciąż zadają sobie pytanie, dlaczego Abba zakończyła działalność u szczytu sławy. Jakie ciekawostki znajdziemy w nowej książce o zespole Abba?

Fenomen i Legenda to swoiste kompendium wiedzy o zespole. Autorka poznała osobiście członków grupy i na podstawie własnych wywiadów i spotkań, stworzyła własną opowieść o wielkim zespole. Oprócz faktów, które być może umknęły nam przez lata, autorka wraz z zespołem zdradza kilka zakulisowych historii. Dlaczego jedno B w nazwie Abba jest odwrócone? Jak udało się zorganizować koncerty Abby w Polsce? Czy istotnie miłość obu par determinowała działalność zespołu?

Szczyty list przebojów i 380 milionów sprzedanych płyt - taki wynik mówi sam za siebie. - Szwecja jest jednym z największych na świecie eksporterów muzyki w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Często słuchając radia, Internetu nie zdajemy sobie sprawy, że te nagrania pochodzą z Północy ale brzmienie „czwórki ze Sztokholmu" rozpoznawalne jest natychmiast. Abba była pierwszym szwedzkim zespołem znanym na całym świecie. Mieli blond włosy, byli piękni i trochę inni. Byli Szwecją - opowiada Krzysztof Szewczyk, dziennikarz muzyczny.

Abba: Fenomen i Legenda to książka zarówno dla zagorzałych fanów, jak również dla tych, którzy przygodę z kwartetem zaczynają. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Pascal.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 27.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...