szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
BEYONCE W POLSCE: przeczytaj biografię Beyonce zanim zobaczysz jej występ na żywo!

BEYONCE: jedyna biografia gwiazdy dostępna w Polsce!

Beyonce w Polsce zagra już 25 maja 2013. Z tej okazji, w maju odbędzie się także premiera biografii gwiazdy zatytułowana Crazy In Love. Co ciekawe, będzie to jedyna biografia Beyonce dostępna na polskim rynku.

Tagi: BEYONCE, beyonce bilety, beyonce biografia, Beyonce crazy in love, BEYONCE film, beyonce koncert, beyonce koncert bilety, beyonce książka, beyonce stadion narodowy, beyonce w polsce, biografia crazy in love

BEYONCE: jedyna biografia gwiazdy dostępna na polskim rynku!

Beyonce

fot: BULLS

Koncert Beyonce w Polsce to okazja i pretekst, by dowiedzieć się więcej o jednej z największych gwiazd współczesnej muzyki rozrywkowej. Trzydziestojednoletnia artystka ma na swoim koncie szesnaście nagród Grammy, a jej ubiegłoroczone zyski szacowane są na 40 milionów dolarów.

Jednak Beyonce to nie tylko piosenkarka, ale także aktorka, projektantka mody, ukochana żona, mama, wzór do naśladowania i jednocześnie bohaterka głośnych skandali. Jej życie to materiał na fascynującą książkę, która właśnie powstała.

Crazy In Love to biografia dokumentująca karierę oraz życie prywatne Beyoncé Knowles. Opowieść o jej pracy, porażkach i sukcesach, relacjach z rodziną i małżeństwie z królem hip-hopu - Jay-Z.

Autorem biografii Beyonce jest Daryl Easlea – brytyjski dziennikarz i krytyk muzyczny, znany z łam The Guardian czy The Independent. Pisarz współtworzył także Encyklopedię Muzyki Popularnej oraz książkę 1001 płyt, których musisz posłuchać zanim umrzesz. Jego biografia Madonny, Cher czy zespołu The Supremes to prawdziwe perełki tego gatunku literackiego.

Zobacz Beyonce w kampanii H&M! >>

Przeczytaj więcej o ostatnim skandalu Beyonce! >>

Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!


Autor: monroe

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 16.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.