szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ile kosztuje książka ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE Z EWĄ CHODAKOWSKĄ? Gdzie można ją kupić taniej?

Jak dostać rabat na książkę ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE Z EWĄ CHODAKOWSKĄ?

Książka Ewy Chodakowskiej pod tytułem Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską do sprzedaży trafiła 3 kwietnia 2013. Można ją kupić w księgarniach Empik na terenie całej Polski lub na stronie internetowej www.ewachodakowskapisze.pl. Chcesz wiedzieć ile kosztuje książka Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską? Już dziś możesz ją kupić taniej!

Tagi: ćwiczenia ewy chodakowskiej na you tube, ewa chodakowska, ewa chodakowska kiler, ewa chodakowska książka, ewa chodakowska książka cena, ewa chodakowska skalpel, książka ewy chodakowskiej, zmień swoje życie z ewą chodakowską

Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską: pierwsza książka TRENERKI CAŁEJ POLSKI Ewy Chodakowskiej!

Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską w księgarniach od 4 kwietnia 2013. Z okazji Dnia Kobiet 8 marca 2013 kup książkę Ewy Chodakowskiej w przedsprzedaży na stronie internetowej trenerki!

Książkę Ewy Chodakowskiej pod tytułem Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską to propozycja 30 dietetycznych przepisów i 30 treningów, z których każdy powinien trwać 30 minut. Odchudzającą „kurację” Ewy Chodakowskiej należy stosować przez 30 dni, aby osiągnąć pożądane efekty i zrzucić zbędny tłuszcz z brzucha. Chciałabyś kupić książkę Ewy Chodakowskiej? Zastanawiasz się ile kosztuje?

Zobacz także: Ćwiczenia EWY CHODAKOWSKIEJ wracają na YouTube! Gdzie można obejrzeć filmy? >>

Ile kosztuje książka Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską?

Poradnik Ewy Chodakowskiej można kupić na jej stronie internetowej za 39 zł plus koszt przesyłki. Zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej za przesyłkę na terenie Polski zapłacisz 5 zł.

Jeżeli zdecydujesz się na kupno książki Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską w księgarniach Empik zapłacisz za nią 35,54 zł. Jeżeli chcesz zamówić książkę w internetowym sklepie Empik.com za przesyłkę do najbliższej księgarni nie zapłacisz ani złotówki.

Gdzie kupić taniej książkę Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską?

Wiesz, że książkę Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską możesz kupić jeszcze taniej niż w księgarni Empik? W najnowszym numerze magazynu Cosmopolitan, który do sprzedaży trafi już 9 kwietnia 2013 znajdziecie kupon rabatowy na książkę Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską. Kupon będziesz mogła zrealizować w salonach Empik od 15 do 21 kwietnia 2013. Z tym specjalnym kuponem przysługuje ci 15% zniżki na jeden egzemplarz poradnika.

Przeczytaj także: EWA CHODAKOWSKA: Trener Killer zmienia życie Polaków! SYLWETKA GWIAZDY >>

Również w najnowszym, kwietniowym numerze Shape możecie liczyć na promocję. W ramach konkursu, który ogłoszony zostanie na stronach Fitness będzie można wygrać książkę słynnej polskiej trenerki Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską! Szczegóły konkursu w najnowszym numerze Shape.

Autor: Monika P.

Publikacja: 03.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by mieć lepszy seks
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by ...

Ewa Chodakowska to dla wielu kobiet nie tylko trenerka, ale również mentorka i doradczyni życiowa. Trenerka wszystkich Polek stara się zapewnić swoim fankom kompleksową pomocy i udziela im rad na wiele tematów ...

EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od Prady!
EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od ...

Ewa Chodakowska oprócz sportowych ubrań często prezentuje się w eleganckich zestawach od polskich i zagranicznych projektantów. Tym razem trenerka pochwaliła się butami od Prady na niebotycznie wysokim obcasie! Jak Wam się podoba ...