szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie: poradnik dietetyczny

Kasia Bosacka napisała poradnik o dietach: Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie

Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie to autorski poradnik o zdrowym odżywianiu i dietach prezenterki TVN Style, Katarzyny Bosackiej. Z poradnika dowiecie się, jak dobrze się odżywiać i nie przepłacać, jakie ćwiczenia wykonywać oraz jak opierać się pokusom! Katarzyna Bosacka z humorem i w bardzo rozsądny sposób dzieli się swoim doświadczeniem na temat odchudzania. Macie już swój egzemplarz Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie?

Tagi: jak skutecznie schudnąć, jak szybko schudnąć, Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie, katarzyna bosacka, Katarzyna Bosacka dieta, Katarzyna Bosacka książka, katarzyna bosacka program, katarzyna bosacka-wikipedia

Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie: poradnik o dietach Katarzyny Bosackiej

Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie to autorski podręcznik o odchudzaniu prezenterki TVN Style, Katarzyny Bosackiej.

Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie to nowy poradnik dla kobiet zmagających się z nadprogramowymi kilogramami. Prezenterka TVN Style, Katarzyna Bosacka pewnego dnia postanowiła zmienić całkowicie swoją sylwetkę. Pozbyć się dodatkowych kilogramów i wymodelować ciało, żeby czuć się komfortowo. Jednak nie przyszło jej to łatwo. Zapracowana prezenterka postanowiła więc podzielić się z innymi kobietami swoim sposobem na dietę, która nie wymaga wielu pieniędzy i czasu.

Zobacz: O Matko! TVN Style podgląda ciążę Bosackiej

Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie to poradnik w pigułce z którego dowiecie się m.in. jakie ogólnodostępne produkty kupować by odżywiać się zdrowo i nie przepłacać, jakie ćwiczenia wykonywać by czuć się dobrze, wymodelować ciało, ale nie poświęcać na to zbyt wiele cennego czasu oraz jak opierać się pokusom. Kasia Bosacka doskonale zna mechanizmy podjadania, wymówek i wie jak zmotywować do działania. Prezenterka nie twierdzi, że schudniesz szybko i na zawsze. Podpowiada jedynie jak jeść, by chudnąć stopniowo, ale z lepszym skutkiem!

Zabawne anegdoty, fajne ilustracje i swobodny język książki Katarzyny Bosackiej sprawiają, że czyta się ją bardzo dobrze. Dodatkowo, porady są życiowe i nadają się dla kobiet w każdym wieku i z zawartością każdego portfela!

Kasia Bosacka cudnie chudnie. Żegnaj pulpecie

autor: Katarzyna Bosacka

wyd. Publicat, Luty 2013

cena: ok.30zł

Autor: natalia kovacs

Publikacja: 15.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również