szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zbliża się premiera książki o Kubie Wojewódzkim

KUBA WOJEWÓDZKI: TWARZE I MASKI POPKULTURY. Książka o Wojewódzkim wkrótce w księgarniach. O czym będzie?

Książka o Kubie Wojewódzkim już niebawem pojawi się w sprzedaży. O czym będzie? Wiesław Godzic w akademickim eseju przedstawia wszystkie twarze Kuby Wojewódzkiego. Dowiemy się, jaki jest w świetle kamer i jaki jest naprawdę, kiedy zmywa z siebie makijaż showmena. To wszystko w książce Kuba i inni. Twarze i maski popkultury.

Tagi: książka o wojewódzkim, książka wojewódzkiego, kuba wojewódzki, kuba wojewódzki i, kuba wojewódzki kuba wojewódzki kuba wojewódzki, kuby wojewódzkiego, wiesław godzic wojewódzki, wojewódzki książka, wojewódzki kuba, wojewódzki twarze i maski popkultury

KUBA WOJEWÓDZKI: TWARZE I MASKI POPKULTURY. Książka o Wojewódzkim wkrótce w księgarniach. O czym będzie?

Jeden z pierwszych egzemplarzy książki Kuba Wojewódzki. Twarze i maski popkultury powędrowała do bohatera tytułu

fot: Facebook

Kuba Wojewódzki ma swoją pierwszą książkę. Nie napisał jej jednak sam. Wiesław Godzic postanowił przyjrzeć się bliże największej gwieździe polskiej telewizji. Tak narodziła się książka Kuba i inni. Twarze i maski popkultury.

Fakt, że to nie Kuba jest autorem pierwszej książki, która dokumentuje jego fenomen to dla dziennikarza prawdziwy powód do dumy. Celebryci piszą książki o sobie. O prawdziwych gwiazdach, książki piszą inni! Właśnie dostałem (książkę - przyp. red.) od autora - idę czytać - napisał Wojewódzki na swoim profilu "Król TVN" na Facebooku. Jaki naprawdę jest ten król? Na to pytanie profesor Godzic odpowiada w formie akademickiego eseju. Możemy spodziewać się rozłożenia Wojewódzkiego na czynniki pierwsze. Co ciekawe, jak wynika z zapowiedzi wydawnictwa Sedno, Wojewódzki będzie w zasadzie gościem tej książki. W rolę performera wciela się autor książki.

Moja książka analizuje fenomen Kuby na tle współczesnej popkultury. Wojewódzki wydaje mi się świetnym przykładem rozedrgania - celebrytą w randze antycelebryty. Piszę o nim, bo jest postacią niebanalną, ważną i poważną - opowiadał Party Wiesław Godzic.

Dowiemy się m.in. czy dla Wojewódzkiego zagrożeniem mogą być programy typu 20 m2 Łukasza, Godzic podpowie, jak funkcjonuje polski show-biznes i jak wielki wpływ ma na niego bohater książki. Czy uda mu się pokazać wszystkie twarze Kuby Wojewódzkiego? Przekonamy się już wkrótce. Książka Kuba i inni. Twarze i maski popkultury ma trafić do sprzedaży jeszcze w 2013 roku.

Autor: SuDeK

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 13.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również