szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Modowa podróż z Kylie Minogue dostępna w księgarniach już na wiosnę!

KYLIE FASHION. Piosenkarka Kylie Minogue wydała książkę z okazji 25-lecia kariery

Kylie Minogue wydała książkę ze swoimi najlepszymi stylizacjami. Z ostatnich 25 lat jej kariery. W Kylie Fashion znajdziesz zdjęcia z duetem projektantów Dolce i Gabbana, a przedmowę do Kylie Fashion napisał sam Jean Paul Gaultier. Uwagę zwracają jednak przede wszystkim kostiumy piosenkarki. Niezwykle glamour! Szukasz inspiracji na strój andrzejkowy, sylwestrowy lub na karnawał 2012? W Kylie Fashion znajdziesz :)

Tagi: andrzejki stylizacje, can't get you of my head, dolce i gabbana, jean paul gaultier, książka kylie minogue, kylie fashion, kylie minogue, nowa płyta kylie minogue, prezent na święta, prezenty na święta, spinning around, sylwester stroje

Nowa książka Kylie Minogue

W książce "Kylie Fashion" można zanaleźć wszystkie najciekawsze stylizacje piosenkarki na przestrzeni ostatnich 25. lat

fot: Thames and Hudson Ltd

Kylie Fashion może być modową biblią dla wszystkich. Pamiętasz teledysk Spinning Around , w którym Kylie Minogue wystąpiła w ultraseksownych złotych spodenkach? Albo biały kostium z kapturem z klipu Can't Get You Out Of My Head? W tej książce będziesz miała szansę przyjrzeć im się jeszcze raz.

Trudno zapamiętać wszystkie stylizacje artystki, bo przy każdej płycie, kompletnie zmieniała swój image. A do tej pory wydała aż 11 krążków. Jednak zdjęcia z najsłynniejszych klipów, na pewno znajdą się w najnowszej książce wokalistki. Kiedy będziesz mogła się o tym przekonać? W Stanach Zjednoczonych Kylie Fashion pojawi się na półkach księgarń już 19 listopada 2012 roku. Dla niecierpliwych jest i  doba wiadomość. Ta pozycja jest już dostępna w przedsprzedaży na stronie Amazon.co.uk. Jeśli więc nie wiesz, jaki prezent na święta kupić siostrze, przyjaciółce czy mamie, pomyśl o Kylie Fashion.

Sama Kylie Minogue o książce mówi tak: to zapis moich relacji i spotkań w czasie całej mojej kariery z jednymi z najbardziej utalentowanych ludzi świata mody.

Oficjalne kostiumy sceniczne to jednak nie wszystko, czego możesz się spodziewać po Kylie Fashion. Będzie dużo piór, cekinów, koronek, a także trochę skór i futer. Istne szaleństwo, jeśli chodzi o kolory, faktury i tkaniny. Kylie Minogue pozwoliła się sfotografować w fantazyjnych nakryciach głowy, dała sobie też umalować twarz w zwierzęce desenie. Nie lada gratkę stanowią zdjęcia z ikonami świata mody, takimi jak choćby duet Dolce i Gabbana. Projektanci stwierdzili, że jest to dla nich zawsze wielka przyjemność tworzyć coś wyjątkowego dla ich małej księżniczki.

Promocja książki zbiegła się w czasie z ukazaniem się najnowszej płyty wokalistki. Można na niej znaleźć 16 największych przebojów artystki w orkiestrowych aranżacjach. Patrząc na drobniutką Kylie Minogue, aż trudno uwierzyć, że ta australijska gwiazda estrady obchodziła niedawno swoje 44. urodziny, a na scenie występuje już od 25 lat!

Autor: Katarzyna I

Zdjęcia: Thames and Hudson Ltd

Publikacja: 08.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również