szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wspólna książka gwiazd Rodzinki.pl

MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA i TOMASZ KAROLAK wydadzą książkę! O czym napiszą KOŻUCHOWSKA i KAROLAK?

Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak napiszą książkę! Kożuchowska i Karolak występują od lat w serialu Rodzinka.pl, teraz piszą wspólną książkę. Czy wspólne dzieło zdradzi tajemnice słynnego serialu? O czym napiszą Kożuchowska i Karolak?

Tagi: karolak i kożuchowska książka, karolak książka, karolak pisze książkę, kożuchowska książka, rodzinka.pl

MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA i TOMASZ KAROLAK wydadzą książkę! O czym napiszą KOŻUCHOWSKA i KAROLAK?

Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak występują w serialu Rodzinka.pl, teraz napiszą razem książkę

fot: The Vestry

Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak, popularni polscy aktorzy napiszą wspólną książkę. Kożuchowska i Karolak, gwiazdy Rodzinki.pl nie zdradzą jednak kulisów serialu. Jak donosi magazyn Flesz, aktorzy opowiedzą o swoim życiu.

Jak donosi gazeta, Kożuchowska i Karolak nie opowiedzą o słynnym serialu, nie będzie także wielu odniesień do aktorskiej kariery obojga. W książce znajdą się natomiast ich obserwacje dotyczące życia, rodziny. Para aktorska opowie również o relacjach z bliski, co jest podobno szczególnie ważne dla Małgorzaty Kożuchowskiej. Jak zdradza Fleszowi osoba z otoczenia Kożuchowskiej: - Gosia jest tym projektem zainteresowania, bo rodzina jest dla niej najważniejsza.

Brak na razie dokładnej daty, jednak według przewidywań, książka powinna się ukazać na wiosnę 2014. Warto dodać, że w jesiennej ramówce TVP2 w 2014 roku, ponownie pojawi się serial Rodzinka.pl z Małgorzatą Kożuchowską i Tomaszem Karolakiem w rolach głównych.

Autor: mkusy

Zdjęcia: The Vestry

Publikacja: 02.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...