szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zmień swoje zycie z Ewą Chodakowską: książka Ewy Chodakowskiej

Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską: pierwsza książka TRENERKI CAŁEJ POLSKI Ewy Chodakowskiej!

Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską to długo oczekiwana książka najpopularniejszej trenerki w Polsce, Ewy Chodakowskiej. Charyzmatyczna trenerka personalna, która w krótkim czasie zaraziła tysiące kobiet swoim niebanalnym podejściem do życia, chce podzielić się metodami na samospełnienie w życiu. 30 treningów, 30 diet, które pozwolą Ci zmienić swoją sylwetkę, nastawienie i pomogą w zmianie na lepsze. Zdecyduj się na  metamorfozę z Ewą Chodakowską!

Tagi: ewa chodakowska, ewa chodakowska ćwiczenia, ewa chodakowska książka, książka ewy chodakowskiej, zmień swoje życie z ewą chodakowską

Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską: pierwsza książka TRENERKI CAŁEJ POLSKI Ewy Chodakowskiej!

Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską w księgarniach od 4 kwietnia 2013. Z okazji Dnia Kobiet 8 marca 2013 kup książkę Ewy Chodakowskiej w przedsprzedaży na stronie internetowej trenerki!

Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską to pierwsza książka fenomenalnej trenerki personalnej, Ewy Chodakowskiej. Chodakowska odkąd pojawiła się w polskich mediach, przeprowadziła prawdziwą rewolucje w sposobie myślenia na temat własnego ciała. Charyzma i sposób życia Ewy Chodakowskiej mobilizują setki tysięcy kobiet w całej Polsce do zmian na lepsze. Chodakowska wyznaje zasadę, że aktywność fizyczna ma bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie i odwrotnie. Zachęca kobiety do zmiany nastawienia zanim wybiorą odpowiednią dietę i ćwiczenia.

Zobacz: 1 MARCA DZIEŃ PUSZYSTYCH. Jak schudnąć, by go więcej nie obchodzić? EWA CHODAKOWSKA to wie!

Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską to książka zainspirowana historiami kobiet, które dzięki trenerce przeszły dużą metamorfozę. Oficjalny Facebook Ewy Chodakowskiej stał się już swoistym pamiętnikiem kobiet zarażonych entuzjazmem"trenerki całej Polski", które dzielą się wzajemnie wrażeniami, szukają rad i chwalą się osiągnięciami. Ewa Chodakowska zyskała sympatię dzięki otwartości na potrzeby innych. Sama odpisuje na ponad 200 listów dziennie i prowadzi swój profil na portalu społecznościowym. Jest kimś, kto wypowiada się nie tylko na temat ilości spożywanych kalorii, odchudzania czy ćwiczeń, ale także podejścia do siebie w głębszym, emocjonalnym sensie.

Jeśli chcesz poznać fenomen Ewy Chodakowskiej kup książkę Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską i zacznij swoją metamorfozę już dziś! W książce znajdziecie kompleksowy program ćwiczeń: 30 dni, 30 treningów, 30 minut, 30 jadłospisów. Pamiętaj również żeby kierować się ideą autorki: Piękne ciało to stan umysłu! Jeśli potrzebujesz dodatkowej zachęty, zajrzyj na oficjalną stronę na Facebooku Ewy Chodakowskiej.

Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską w księgarniach od 4 kwietnia 2013, ale z okazji Dnia Kobiet 8 marca 2013 możesz ją kupić w przedsprzedaży na stronie Ewy Chodakowskiej.

Zobacz także: Jak dostać rabat na książkę ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE Z EWĄ CHODAKOWSKĄ? >>

 

Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską

autorzy: Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis

wyd. K.E. Liber

cena: 39zł

 

Zobacz także: Ćwiczenia Ewy Chodakowskiej to bzdura! Mariola Bojarska-Ferenc krytykuje metody gwiazdy fitnessuAutor: natalia kovacs

Publikacja: 08.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by mieć lepszy seks
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by ...

Ewa Chodakowska to dla wielu kobiet nie tylko trenerka, ale również mentorka i doradczyni życiowa. Trenerka wszystkich Polek stara się zapewnić swoim fankom kompleksową pomocy i udziela im rad na wiele tematów ...

EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od Prady!
EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od ...

Ewa Chodakowska oprócz sportowych ubrań często prezentuje się w eleganckich zestawach od polskich i zagranicznych projektantów. Tym razem trenerka pochwaliła się butami od Prady na niebotycznie wysokim obcasie! Jak Wam się podoba ...