szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Muzyczne propozycje na walentynki 2013

WALENTYNKI: na jakie koncerty warto się wybrać w dzień zakochanych? Oto nasz wybór

Na walentynki polscy artyści przygotowali dla Was wiele muzycznych atrakcji. Zamiast siedzieć w domu, wybierz się z ukochanym na prawdziwą latynoską przygodę rodem z przedrewolucyjnej Havany albo wysłuchaj najsławniejszych przebojów grupy The Beatles! Możesz też spędzić czas z Lady Pank lub doświadczyć romantycznych uniesień, słuchając melodii z najbardziej znanych filmów o miłości.

Tagi: cafe bolero night, co robić w walentynki, dzień zakochanych, koncerty, koncerty walentynkowe, magda navarrete, pomysły na walentynki, teatr studio buffo, the beatles, the bootleg beatles, walentynki, walentynki 2013

WALENTYNKI: na jakie koncerty warto się wybrać w dzień zakochanych? Oto nasz wybór

Magda Navarrete wystąpi w walentynkowym Cafe Bolero Night

Walentynki już blisko, a Ty nadal nie masz pomysłu na to jak zaskoczyć ukochanego? Zobacz nasze muzyczne propozycje! Wybierz się na jeden z koncertów i sama zdecyduj, jak spędzić święto zakochanych. Czeka na ciebie rockowe Lady Punk i zmysłowa Magda Navarrete, która zabierze Cię na karnawał do Rio i do pięknej Andaluzji, gdzie wszystkie zakochane serca ukołysze rytm bolera.

Najlepsze koncerty na 14 lutego 2013 w Warszawie

19:00 Cafe Bolero Night - Magda Navarette Teatr Syrena w Warszawie

Magda Navarrete zabierze Was w niezwykłą podróż po Ameryce Południowej i Hiszpanii w gorących rytmach. Artystka zaprezentuje utwory ze swojej solowej płyty IMAN, do której inspiracji szukała na ulicznych targach urugwajskiej stolicy Montewideo i na warszawskiej Pradze. Doskonałe połączenie słonecznego, roztańczonego flamenco z nostalgicznym bolero. Idealna propozycja na wieczór dla zakochanych.

20:00 The Bootleg Beatles Sala Kongresowa w Warszawie

Najlepszy na świecie zespół grający muzykę The Beatles w walentynki zagości w Sali Kongresowej. Koncert piosenek, które zna i lubi każdy może być dobrym pomysłem na spędzenie wieczoru. Takie walentynki na pewno nie będą nudne. Pamiętajcie tylko żeby szanować gardło, bo następnego dnia chrypka murowana!

19:00 Lady Pank Klub Stodoła w Warszawie

Propozycja dla fanek prawdziwego polskiego rocka! Lady Pank rozgrzeje Wasze serca do czerwoności przebojami z nowej płyty oraz szlagierami śpiewanymi od dziesięcioleci. Jeśli macie dość romantycznego klimatu to taki szalony wieczór z pewnością jest dla Ciebie.

19:00 Tyle miłości Teatr Studio Buffo w Warszawie

Fantastyczne przedstawienie muzyczne, które dzięki połączeniu techniki filmowej i teatralnej umożliwia zobaczenie na scenie aktorów teatru Buffo i gwiazdy przedwojennego kina muzycznego. Piękne piosenki, taniec i dużo zabawy! Przedstawienie dedykowane tym, którzy kochali, kochają lub będą kochać.

Autor: natalia kovacs

Publikacja: 24.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Stylowo i romantycznie – walentynkowy look według blogerek
Stylowo i romantycznie – walentynkowy look ...

Luty to miesiąc szalonych karnawałowych nocy ale również miłosnych uniesień za sprawą jednego z najromantyczniejszych świąt w roku – Walentynek. To wyjątkowa okazja, by spędzić ten dzień stylowo i szykownie. Marka NIFE proponuje ...