szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Piosenki świąteczne po angielsku: Mariah Carey, Michael Buble, Kelly Rowland, Glee...

Aniołki Victoria's Secret śpiewają dla nas na święta. Nowe wersje znanych piosenek świątecznych!

Last Christmas, All I Want For Christmas Is You i White Christmas to zagraniczne piosenki świąteczne, które w święta Bożego Narodzenia są prawie tak popularne jak kolędy. Aniołki Victoria's Secret, Mariah Carey, Michael Bublé, a także ekipa serialu Glee przygotowali piękny prezent na święta: odświeżyli najpopularniejsze hity świąteczne. Posłuchaj i poczuj świąteczny nastrój!

Tagi: all i want for christmas is you, Boże Narodzenie 2012, glee, kolędy, kolędy po angielsku, magdalena frąckowiak, mariah carey, michael buble, piosenki świątecze, piosenki świąteczne, piosenki świąteczne mp3, victoria's secret

Aniołki Victoria's Secret śpiewają dla nas na święta. Nowe wersje znanych piosenek świątecznych!

fot: youtube.com

Aniołki Victoria's Secret nigdy nie zapominają o swoich fanach podczas świąt Bożego Narodzenia. Boże Narodzenie 2012 będzie jednak wyjątkowe. W tym roku Aniołki przygotowały własną wersję popularnej piosenki świątecznej Deck The Halls. Być może modelki nie posiadają anielskich głosów, ale zdecydowanie wyglądają niebiańsko:

Dla zasmuconych faktem, iż w świątecznym klipie Victoria's Secret nie pojawia się Magdalena Frąckowiak, która przecież tak pewnie przechadzała się po wybiegu marki podczas pokazu bielizny w grudniu 2012 roku, mamy piękne pocieszenie. W sieci pojawił się filmik o tytule Love w reżyserii Dana Jacksona, w którym polska modelka zabawnie podryguje w samej bieliźnie wśród baniek mydlanych w rytm najpopularniejszej piosenki świątecznej All I Want For Christmas Is You:

Autorką świątecznego hitu All I Want For Christmas Is You jest oczywiście Mariah Carey, która nagrała ten numer już w 1994 roku. Na "osiemnaste urodziny" tej najpopularniejszej piosenki wokalistki, Mariah zaśpiewała w programie Jimmy'ego Fallona razem z zespołem The Roots. Wyszło znakomicie!

Ciepły głos Michaela Bublé zdaje się być stworzony do pięknych świątecznych piosenek. Włosko-kanadyjski piosenkarz zaprosił do wykonania utworu White Christmas Kelly Rowland i zespół Naturally 7. Klasa sama w sobie!

Gdy w radio zaczynają grać przebój Last Christmas zespołu Wham, chociaż byłby to dopiero październik, możemy być pewni, że święta już blisko! :) Bohaterowie serialu Glee znani są z tego, że "nie odpuszczą" żadnemu wielkiemu hitowi - stąd obecność przeboju Last Christmas w jednym ze świątecznych odcinków. Czujesz już, że nadciąga Boże Narodzenie 2012?

Zobacz: Przypominamy największe świąteczne przeboje >>

Autor: monroe

Zdjęcia: youtube.com

Publikacja: 12.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również