szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Premiera nowej Anity Lipnickiej 2 października 2013

ANITA LIPNICKA. Nowa płyta do odsłuchu w serwisie Deezer. Premiera 2 października 2013

Premiera nowej płyty Anity Lipnickiej już 2 października 2013. W serwisie Deezer już można odsłuchać za darmo piosenki z nowego krążka Vena Amoris. Jak brzmią nowe utwory Anity Lipnickiej?

Tagi: Anita Lipnicka, anita lipnicka nowa płyta, anita lipnicka vena amoris, vena amoris anita lipnicka, vena amoris gdzie posłuchać, vena amoris kiedy premiera

ANITA LIPNICKA. Nowy singiel i okładka nowej płyty! Premiera 2 października 2013

Anita Lipnicka na planie teledysku do Hen Hen

fot: Anita Lipnicka Oficjalny Profil Facebook

Nowa płyta Anity Lipnickiej to 12 nowych utworów, utrzymanych w stylu alternatywnego popu. Jak obiecywała wcześniej artystka: - Chciałam nagrać coś, co nie będzie przypominało żadnych moich wcześniejszych dokonań. Udało się? Album Vena Amoris ukaże się 2 października 2013.

Lipnicka sięgnęła do korzeni akustycznego grania, wplotła nuty alternatywnego popu oraz stylu Americana. Czasem pobrzmiewają dalekie echa Cat Power, a nawet dźwięki znane z płyt Bonnie Prince Billy. Na płycie pojawiają się tradycyjne instrumenty, mało wykorzystywane na polskim rynku, zwłaszcza jeśli chodzi o muzykę popularną: banjo czy pedal steel. Całość została zarejestrowana w Wielkiej Brytanii.

Mimo, że płyta Vena Amoris ukaże się 2 października 2013, krążek już jest do odsłuchu w serwisie Deezer. Jak brzmią nowe nagrania Anity Lipnickiej?

Autor: mkusy

Zdjęcia: Anita Lipnicka Oficjalny Profil Facebook

Publikacja: 26.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ANITA LIPNICKA zaprasza na trasę koncertową VENA AMORIS. Gdzie zagra Lipnicka? Wideo
ANITA LIPNICKA zaprasza na trasę koncertową ...

Anita Lipnicka zaprasza fanów na trasę koncertową promującą nowe dzieło artystki Vena Amoris. Jak zdradza Lipnicka, podczas koncertów towarzyszyć jej będą muzycy z Wielkiej Brytanii, z którymi nagrywała krążek. Zobacz zaproszenie Anity ...