szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Anita Lipnicka zaprezentowała nowy singiel

ANITA LIPNICKA. Nowy singiel i okładka nowej płyty! Premiera 2 października 2013

Anita Lipnicka wydaje nową płytę! Premiera krążka Vena Amoris już 2 października 2013. Lipnicka zaprezentowała nowy singiel Hen Hen oraz okładkę płyty. Posłuchaj nowej piosenki Anity Lipnickiej i zobacz okładkę płyty.

Tagi: Anita Lipnicka, anita lipnicka koncerty gdzie, anita lipnicka nowa płyta, anita lipnicka okładka płyty, anita lipnicka trasa koncertowa, anita lipnicka vena amoris

ANITA LIPNICKA. Nowy singiel i okładka nowej płyty! Premiera 2 października 2013

Anita Lipnicka na planie teledysku do Hen Hen

fot: Anita Lipnicka Oficjalny Profil Facebook

Anita Lipnicka, nowa płyta Vena Amoris już 2 października 2013. Artystka zaprezentowała nowy singiel i projekt okładki nowego krążka. Posłuchaj piosenki Hen Hen, która promuje nowe wydawnictwo Anity Lipnickiej.

Najnowszy album Anity Lipnickiej nosi tytuł Vena Amoris. Wokalistka nagrała cały materiał w Londynie. Do współpracy pozyskała realizatora Grega Freemana, znanego ze współpracy z Goldfrapp oraz Mumford and Sons. Cały materiał zmiksował Stuart Bruce, który realizował nagrania Boba Marleya, Kate Bush, Yes i Vana Morrisona. Mimo ogromnego doświadczenia w branży i bezpiecznej pozycji, Lipnicka starała się nagrać płytę która nie będzie kojarzyć się z jej nagraniami, ani z tym co na co dzień możemy u nas usłyszeć. Na czym polega różnica?

- Postawiłam na niekonwencjonalny zestaw kolorów i vintage'owe brzmienia, instrumenty takie jak pedal steel, banjo, wibrafon czy Wurlitzer - zdradza Anita Lipnicka. Przypomnijmy, że zaraz po premierze albumu, była wokalistka Varius Manx rusza w trasę koncertową.

Zobacz także: ANITA LIPNICKA. Nowa płyta i trasa koncertowa. Gdzie zagra Anita Lipnicka? >>

Posłuchaj nowego singla Anity Lipnickiej:Zobacz okładkę nowej płyty Anity Lipnickiej:

Okładka płyty Vena Amoris


Autor: mkusy

Zdjęcia: Anita Lipnicka Oficjalny Profil Facebook

Publikacja: 03.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ANITA LIPNICKA zaprasza na trasę koncertową VENA AMORIS. Gdzie zagra Lipnicka? Wideo
ANITA LIPNICKA zaprasza na trasę koncertową ...

Anita Lipnicka zaprasza fanów na trasę koncertową promującą nowe dzieło artystki Vena Amoris. Jak zdradza Lipnicka, podczas koncertów towarzyszyć jej będą muzycy z Wielkiej Brytanii, z którymi nagrywała krążek. Zobacz zaproszenie Anity ...