szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Anna German przeżywa renesans popularności. Na rynku pojawia się kolejny album

ANNA GERMAN. Kolejne przeboje na płycie ZŁOTA KOLEKCJA vol. 2

Anna German nie daje szans gwiazdom popu w wyścigu na najlepiej sprzedające się płyty! Artystka umieszcza na liście nie tylko składanki z najlepszymi przebojami, ale także reedycje regularnych albumów. Właśnie ukazuje się kolejna porcja przebojów Anny German - Złota Kolekcja vol. 2 Nie jestem taka, jak myślisz. Co zawiera album?

Tagi: anna german, Anna German - serial Anna German KIM BYŁA, anna german 40 piosenek anny german, anna german biografia, anna german joanna moro, anna german książka, anna german złota kolekcja, kim była anna german

ANNA GERMAN. Kolejne przeboje na płycie ZŁOTA KOLEKCJA vol. 2

Kolejna płyta z przebojami Anny German

fot: EMI

Anna German, trudno wyobrazić sobie polską scenę bez tej artystki. Dzięki serialowi TVP Anna German, twórczość artystki przeżywa prawdziwy renesans popularności. Piosenkami Anny German zainteresowali się Ci, którzy mieli okazję słuchać ich jeszcze w latach 70-tych, ale także młoda widownia, która poznaje dopiero historię polskiej muzyki rozrywkowej. Już 18 czerwca 2013 roku ukaże się kolejna kompilacja przebojów artystki Anna German Złota Kolekcja vol. 2. Krążek będzie zawierał premierowe piosenki artystki!

Nie jest tajemnicą, że Anna German chciała odmienić nieco swój wizerunek i spróbować sił w nieco innej formie piosenkowej. Wielkim marzeniem wokalistki było show, wielkie widowisko estradowe, w którym chciała zaproponować nieco inny, lżejszy repertuar. Marzyły jej się piosenki radosne, nawet kabaretowe, dowcipne. Takie piosenki napisał dla Anny German Krzysztof Cwynar.

Do tej pory znane tylko nie licznym, miały odmienić estradowy wizerunek monumentalnej gwiazdy. Dość powiedzieć, że kilka piosenek z płyty Złota Kolekcja vol. 2 - Nie Jestem Taka Jak Myślisz: Maria Magdalena, I Love You (Pieśń Gondoliera), czy Jak co roku,
Piosenka o Kowboju i Napisz Dla Mnie Piosenkę będzie miało swoją premierę po 53 latach! Są to pierwsze – bezcenne, archiwalne i to studyjne piosenki, zarejestrowane przez młodziutką i wtedy nieznaną szerszej publiczności Annę German.

Na płycie znajdą się także piosenki dedykowane mężowi Anny German: Nie Żałuj i Wołam Cię, w których artystka wyraża miłość i jednocześnie wdzięczność za bezgraniczne oddanie i pomoc na którą zawsze mogła liczyć .

Nowa płyta Anny German, zgodnie z tym co mówi jej tytuł, pokazuje nam inne oblicze gwiazdy  i jednocześnie pozwala wyobrazić sobie dalszy etap przedwcześnie przerwanej kariery.

Premiera Złotej Kolekcji vol. 2 - Nie Jestem Taka Jak Myślisz już 18 czerwca 2013 roku.

Zdjęcia: EMI

Publikacja: 29.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ANNA GERMAN. Płyta z przebojami artystki, bestsellerem!
ANNA GERMAN. Płyta z przebojami artystki, ...

Anna German, niekwestionowana gwiazda sprzed lat, przeżywa prawdziwy renesans popularności. Płyta z jej przebojami 40 Piosenek Anny German jest najlepiej sprzedającym się krążkiem w Polsce, a sama zainteresowanie postacią gwiazdy przeszło najśmielsze ...

Serial ANNA GERMAN. Kasowa produkcja, na której TVP zarobiła już MILION DOLARÓW!
Serial ANNA GERMAN. Kasowa produkcja, na ...

Serial Anna German okazał się wielkim sukcesem telewizyjnym. Kilka milionów telewidzów co tydzień śledziło życie artyski i jej rodziny. TVP już teraz na samych wpływach z reklam przy serialu zarobiła 1 milion ...

ANNA GERMAN: biografia gwiazdy w książce TAŃCZĄCA EURYDYKA. ANNA GERMAN WE WSPOMNIENIACH
ANNA GERMAN: biografia gwiazdy w książce ...

Serial Anna German nie odkrył wszystkich kart słynnej artystki. W książce Tańcząca Eurydyka. Anna German we wspomnieniach dowiesz się więcej o biografii German, jej synu, niezapomnianych piosenkach i niezwykłej miłości.