szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Renesans popularności Anny German. Płyta z przebojami artystki na szczytach list sprzedaży

ANNA GERMAN. Płyta z przebojami artystki, bestsellerem!

Anna German, niekwestionowana gwiazda sprzed lat, przeżywa prawdziwy renesans popularności. Płyta z jej przebojami 40 Piosenek Anny German jest najlepiej sprzedającym się krążkiem w Polsce, a sama zainteresowanie postacią gwiazdy przeszło najśmielsze oczekiwania. Wszystko, dzięki serialowi Anna German, z kreacją tytułową Joanny Moro. Co znajdziemy na płycie Anny German?

Tagi: anna german, ANNA GERMAN - nowy serial TVP1, Anna German - serial Anna German KIM BYŁA, anna german 40 piosenek anny german, anna german biografia, anna german joanna moro, anna german książka, kim była anna german

ANNA GERMAN. Płyta z przebojami artystki, bestsellerem!

Płyta Anny German wciąż na szczycie list sprzedaży

fot: Polskie Nagrania

Anna German znów na szczycie. Mimo że przez ostatnie lata, słynna artystka pozostawała w Polsce piosenkarką nieco zapomnianą, serial Anna German wzmógł zainteresowanie życiem i twórczością wokalistki. Zbiór jej najsłynniejszych przebojów 40 Piosenek Anny German jest najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce. Co znajdziemy na najnowszej kompilacji?

Artystka w czasie swej kariery wydała 12 regularnych albumów. Jak podkreślają specjaliści, sesje nagraniowe German, były zawsze bardzo pieczołowicie przygotowane. Znakomite orkiestry, świetni dyrygenci i najlepszy sprzęt, jakim tylko dysponowały studia. Wszystko po to, by w jak najbardziej wierny sposób uchwycić talent i niezwykły głos wokalistki.

Najnowszy zbiór 40 piosenek Anny German to szeroki wybór najsłynniejszych utworów diwy z 12 oryginalnych płyt, wydawanych za życia artystki. Dwupłytowy album zawiera studyjne wersje wielkich hitów gwiazdy: Człowieczy Los, Tańczące Eurydyki, Bal u Posejdona. Na 40 Piosenkach... znajdziemy również piosenki śpiewane po rosyjsku, włosku i hiszpańsku: Jesli Ty Mnie Wierisz, Russkaja Razdolnaja, Kochaj Mnie Jaka Jestem, Wróć Do Sorrento, La Mamma Cztery karty.

Oprócz wspomnianej kompilacji, na rynku pojawiły się już reedycje oryginalnych albumów Anny German, m.in. Recital Opole ’71, Nadieżda oraz Kogda Cwieli Sady. Niemniej, jeśli rozpoczynamy dopiero przygodę z twórczością naszej gwiazdy, 40 Piosenek Anny German stanowi doskonałe wprowadzenie do jej ogromnego dorobku.

Autor: mkusy

Zdjęcia: Polskie Nagrania

Publikacja: 24.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ANNA GERMAN. Kolejne przeboje na płycie ZŁOTA KOLEKCJA vol. 2
ANNA GERMAN. Kolejne przeboje na płycie ...

Anna German nie daje szans gwiazdom popu w wyścigu na najlepiej sprzedające się płyty! Artystka umieszcza na liście nie tylko składanki z najlepszymi przebojami, ale także reedycje regularnych albumów. Właśnie ukazuje się ...

Serial ANNA GERMAN. Kasowa produkcja, na której TVP zarobiła już MILION DOLARÓW!
Serial ANNA GERMAN. Kasowa produkcja, na ...

Serial Anna German okazał się wielkim sukcesem telewizyjnym. Kilka milionów telewidzów co tydzień śledziło życie artyski i jej rodziny. TVP już teraz na samych wpływach z reklam przy serialu zarobiła 1 milion ...

ANNA GERMAN: biografia gwiazdy w książce TAŃCZĄCA EURYDYKA. ANNA GERMAN WE WSPOMNIENIACH
ANNA GERMAN: biografia gwiazdy w książce ...

Serial Anna German nie odkrył wszystkich kart słynnej artystki. W książce Tańcząca Eurydyka. Anna German we wspomnieniach dowiesz się więcej o biografii German, jej synu, niezapomnianych piosenkach i niezwykłej miłości.