szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Beyonce w Warszawie wystąpi 25 maja 2013

BEYONCE przygotowuje się do światowego tournée! Będzie jej towarzyszyć córka!

Beyonce wkrótce wyrusza w swoje światowe tournée, na które zabiera swoją córkę. Zdjęcie dwóch krzeseł reżyserskich dla małej i dorosłej gwiazdy, to fotka promująca trasę koncertową THE MRS. CARTER SHOW. Pierwszy koncert Beyonce odbędzie się 15 kwietnia 2013 w Belgradzie. Fani repertuaru Beyonce usłyszą jej wielkie przeboje także w Warszawie. 25 maja 2013 gwiazda wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Tagi: BEYONCE, beyonce córka, beyonce koncert, beyonce koncert bilety, beyonce koncert w polsce, beyonce krzesła, beyonce trasa koncertowa, beyonce w polsce, kiedy beyonce w warszawie, orange warsaw festival 2013

BEYONCE przygotowuje się do światowego tournée! Będzie jej towarzyszyć córka!

fot: Sarah Kjelleren, www.facebook.com/beyonce

Beyonce już przygotowuje się do swojego światowego tournée zatytułowanego Mrs. Carter World Tour. Trasa rusza wkrótce. Zainauguruje ją koncert Beyonce 15 kwietnia 2013 w Belgradzie. Artystka już potwierdziła, że specjalne miejsce w czasie tej trasy koncertowej zajmie jej roczna córka Blue Ivy Carter.

Informacja o obecności córki Beyonce jest jednocześnie promocją tej trasy koncertowej. Beyonce poprzez Instagram udostępniła zdjęcie z dwoma białymi krzesłami reżyserskimi. Większe z napisem The Mrs. Carter World Tour przeznaczone jest dla Beyonce, a drugie mniejsze, wręcz dziecięce z napisem BIC (skrót od Blue Ivy Carter, imienia córki Beyonce) należy do 15-miesięcznej córki wokalistki. To potwierdza wszystkie spekulacje, że córka Beyonce będzie podróżować z mamą podczas całego tournée.

Przypominamy wszystkim fanom Beyonce, że w ramach Mrs. Carter World Tour, artystka wystąpi również w Warszawie podczas Orange Warsaw Festiwal. 25 maja 2013 na Stadionie Narodowym artystka porwie fanów jej słynnymi hitami Halo, If I were a Boy, czy Crazy In Love.

Sprawdź, gdzie i za ile kupić bilety na koncert Beyonce w Polsce!

 

Polecamy konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: AM

Zdjęcia: Sarah Kjelleren www.facebook.com/beyonce

Publikacja: 04.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.