szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Beyonce zaczęła trasę koncertową

BEYONCE rozpoczęła trasę koncertową. Jak będzie wyglądał koncert Beyonce w Polsce? Co zaśpiewa 25.05.2013?

Trasa koncertowa Beyonce ruszyła w Serbii! Gwiazda rozpoczęła trasę Mrs. Carter Show koncertem w Belgradzie. Dzięki temu już wiemy, jak będzie wyglądał koncert Beyonce w Warszawie 25.05.2013. Jakie piosenki Beyonce zaśpiewa w Polsce?

Tagi: BEYONCE, beyonce 25.05.2013, beyonce lista piosenek warszawa, beyonce setlista, beyonce stadion narodowy, beyonce w polsce, beyonce w polsce 25 maja cena, jakie piosenki zaśpiewa beyonce w polsce?, koncert beyonce warszawa

BEYONCE rozpoczęła trasę koncertową. Jak będzie wyglądał koncert Beyonce w Polsce?

Beyonce na premierze trasy koncertowej The Mrs Carter Show w Belgradzie

fot: BULLS

Beyonce zagrała premierowy koncert w ramach trasy The Mrs Carter Show. Jej światowa trasa koncertowa ruszyła w Belgradzie. Czego możemy spodziewać się od Beyonce w Warszawie 25 maja 2013?

Z pewnością nie zabraknie zjawiskowych kreacji. Gwiazda w trakcie show przebiera się kilka razy i daje z siebie absolutnie wszystko! Także wokalnie. Beyonce na pierwszym koncercie zagrała aż 24 piosenki! Wśród nich największe hity takie jak: Irreplaceable, Crazy in Love, czy Run The World (Girls), który rozpoczyna cały koncert i Halo, które zamyka show na bis. Nie zabraknie także coverów. Podczas koncertu gwiazda zaśpiewała piosenkę z repertuaru Dolly Parton, którą rozsławiła później Whitney Houston - wielki klasyk I Will Always Love You.

Zobacz: Beyonce na pierwszym koncercie w ramach trasy The Mrs Carter Show:
Beyonce zagra swój pierwszy koncert w Polsce 25 maja 2013 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

POLECAMY:

Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 17.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.