szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Trasa koncertowa Beyonce sprzedaje się świetnie!

Bilety na koncerty BEYONCE w USA sprzedały się w przeciągu sekund!


Bilety na koncert Beyonce rozchodzą się jak świeże bułeczki! Skandal ze śpiewaniem z playbacku zamiast zaszkodzić autorce hitu Love On Top, tylko zaostrzył apetyt widzów, którzy teraz jeszcze bardziej pragną ją zobaczyć na żywo!

Tagi: BEYONCE, beyonce 25 maja, beyonce blog, beyonce diva, beyonce hello, beyonce koncert warszawa, beyonce listen, beyonce stadion narodowy, beyonce tekst, beyonce w polsce, beyonce world, bilety beyonce, the mrs carter show, trasa koncertowa beyonce

Bilety na koncerty BEYONCE w USA sprzedały się w przeciągu sekund!


Beyonce zawita z trasą The Mrs Carter Show także do Polski. 25 maja 2013 zagra na Stadionie Narodowym

fot: BULLS

Trasa Mrs. Carter Show jeszcze się nie zaczęła, a już jest komercyjnym sukcesem.Aby mieć szansę zobaczyć Beyonce na scenie w Stanach, trzeba było wykazać się niesamowitym refleksem ponieważ wszystkie wejściówki sprzedano w przeciągu... 10 sekund!

Oczywiście, osoby z wypchanym portfelem nadal mogą liczyć na to, że wejdą na koncert. U koników trzeba jednak zapłacić za tę możliwość prawie 10 tysięcy dolarów! Na szczęście siedemnastokrotna zdobywczyni Grammy zdecydowała się dodać do trasy dodatkowe show na Brooklynie 4 sierpnia 2013. Dla tych, którzy odeszli od kas z kwitkiem, jest więc jeszcze cień nadziei, choć nie chcemy sobie nawet wyobrażać, co będzie się działo w piątek, gdy bilety trafią do sprzedaży!

My także będziemy mieli okazję zobaczyć Beyonce. Autorka hitu Single Ladies wystąpi w Warszawie podczas Orange Warsaw Festival 2013 już 25 maja 2013! Jak widać, po tym co się dzieje w Stanach, lepiej wcześniej zatroszczyć się o bilety!

Zobacz: Beyonce - Love On Top:
Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 14.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.