szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Brit Awards 2014 dla Davida Bowiego

BRIT AWARDS 2014: David Bowie najlepszym brytyjskim artystą solowym!

Brit Awards 2014 dla Davida Bowiego. Statuetka Brit Awards 2014 dla jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych na świecie. Fenomenalny powrót płytą The Next Day został doceniony. David Bowie wygrał w kategorii Najlepszy Brytyjski Artysta Solowy. Pod nieobecność Bowiego, statuetkę Brit Awards 2014 odebrała Kate Moss.

Tagi: brit awards 2014, brit awards 2014 david bowie, brit awards 2014 kto dostał, brit awards 2014 kto wygrał

BRIT AWARDS 2014: David Bowie najlepszym brytyjskim artystą solowym!

David Bowie zdobył Brit Awards 2014

fot: BULLS

Brit Awards 2014 dla Davida Bowiego. Artystę doceniono w kategorii Najlepszy Brytyjski Artysta Solowy. Sam Bowie nie mógł odebrać nagrody, w jego imieniu statuetkę z rąk Liama Gallaghera (niegdyś Oasis) otrzymała Kate Moss.

Triumfalny powrót Davida Bowiego do rockowej ekstraklasy! Płyta The Next Day zebrała znakomite recenzje i przychylność fanów. Powrót kameleona rocka po wielu latach nieobecności udał się w pełni. Doskonałe single Where Are We Now czy Stars sprawiły, że David Bowie zaczął się liczyć również na listach przebojów, a James Murphy (LCD Soundsystem) udowodnił, że nowe nagrania mistrza doskonale nadają się do licznych remiksów (sukces singla Love Is Lost).

David Bowie nie mógł przybyć na uroczystość, w jego imieniu Brit Awards 2014 odebrała Kate Moss, od lat zaprzyjaźniona z artystą. Miejmy nadzieję, że David Bowie i tym razem nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, a na kolejny album nie będziemy musieli zbyt długo czekać.

Zobacz teledysk do utwory Stars z The Next Day:
Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 19.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
BRIT AWARDS 2014: Podwójne zwycięstwo ONE DIRECTION!
BRIT AWARDS 2014: Podwójne zwycięstwo ONE ...

One Direction królują na rozdaniu Brit Awards 2014. One Direction zagarnęli dwie statuetki Brit Awards 2014, nagród brytyjskiego przemysłu muzycznego. Zespół Harry'ego Stylesa triumfował w kategoriach: Najlepsze Wideo Brytyjskiego Wykonawcy i ...

BRIT AWARDS 2014: DAFT PUNK najlepszym międzynarodowym zespołem!
BRIT AWARDS 2014: DAFT PUNK najlepszym ...

Daft Punk zwyciężają na Brit Awards 2014. Francuski duet otrzymał statuetkę Brit Awards 2014 w kategorii Najlepszy Międzynarodowy Zespół. Daft Punk doceniono za fenomenalny Random Access Memories z 2013 roku, który przyniósł ...