szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Britney Spears wydała nowy teledysk!

BRITNEY SPEARS Work B**tch. Nowy teledysk Britney Spears!

Nowy teledysk Britney Spears już jest! Work Bitch Britney Spears zadebiutowało 2 października 2013 roku na YouTube. Piosenka jest zapowiedzią nowego albumu artystki oraz serii jej występów w Las Vegas

Tagi: britney spears, britney spears las vegas, britney spears nowa płyta, britney spears nowy teledysk, britney spears work b**ch, britney spears work bitch

BRITNEY SPEARS Work B**tch. Nowy teledysk Britney Spears!

fot: youtube.com

Teledysk do Work Bitch Britney Spears jest już dostępny! Klip zadebiutował w nocy 2 października 2013. Nowy singiel Britney Spears jest zapowiedzią jej ósmego albumu studyjnego oraz serii koncertów w Las Vegas.

Premiera nowego albumu Księżniczki Popu już 3 grudnia. Tymczasem w sieci możemy obejrzeć pierwszą zapowiedź krążka. Klip do Work Bitch utrzymany jest w tanecznym klimacie, charakterystycznym dla Britney. Wokalistka od początku swojej kariery stara się, aby jej teledyski były nasycone efektownymi choreografiami. I tym razem Spears nie zawiodła. Możemy zobaczyć jak tańczy na pustyni czy nad brzegiem basenu. Wideoklip przepełniony jest gorącymi scenami - Britney ochoczo wymachuje w nim pejczem w masce króliczka - znanej dobrze z jej występu z Rihanną w 2011 roku. Za reżyserię teledysku odpowiedzialny jest Ben Mor.

Britney Spears została rezydentką Planet Hollywood w Las Vegas, gdzie przez 2 lata da serię 100 koncertów. Show Piece of Me trwać będzie przez 2 lata - w roku 2014 i 2015. Koncerty obejmować będą zarówno dobrze znane przeboje gwiazdy takie jak Oops!...I Did It Again, Toxic, Womanizer jak i utwory z ósmego krążka. Za rezydencję Britney Spears zarobi 15 milionów dolarów.

Zobacz też: Britney Spears - Work B**ch
Autor: kobi

Zdjęcia: youtube.com

Publikacja: 02.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również