szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Britney Spears rozpoczyna pracę na nowym albumem i prezentuje remiks Scream & Shout

BRITNEY SPEARS zremiksowana przez raperów! W teledysku SCREAM & SHOUT wystąpili gościnnie LIL' WAYNE i DIDDY

Britney Spears i znany z Black Eyed Peas, Will.I.Am stworzyli remiks nagrania Scream & Shout. Gościnnie pojawili się również znani raperzy Diddy i Lil' Wayne. Do sieci wyciekł również teledysk do nowego remiksu hitu Britney Spears.

Tagi: britney spears, britney spears i, britney spears piosenki, britney spears rozstanie, diddy, Grammy 2013, jason trawick, lil' wayne, remix scream & shout, scream & shout, will.I.am, x factor, x factor amerykanski

BRITNEY SPEARS zremiksowana przez raperów! W teledysku SCREAM & SHOUT wystąpili gościnnie LIL' WAYNE i DIDDY

Britney Spears w nowym teledysku do remixu Scream & Shout

fot: BULLS

Britney Spears przedstawia nagranie Scream & Shout w specjalnej wersji. Remiks stworzyła wraz z Will.I.Am'em, nakręcono także teledysk do nowej wersji słynnego hitu. Co ciekawe w remiksie pojawia się sporo znakomitych gości. Artyści postanowili zaprosić m.in. Diddy'ego, Hit-Boya i Lil Wayne'a. Trzeba przyznać, że wiodące postaci świata hip-hopu doskonale odnaleźli się w klimacie nowej wersji przeboju Britney Spears i trzeba przyznać, że brzmi naprawdę wyjątkowo świeżo.

A sama Britney? Pewnie inaczej wyobrażała sobie początek 2013 roku. Niestety nie zaczęło się zbyt dobrze. Artystka rozstała się ze swym narzeczonym Jasonem Trawickiem, a także zrezygnowała z udziału w nowej edycji show X-Factor. Nieoficjalnie mówi się, że Spears niejako chciała uprzedzić i tak nieodwołalną decyzję producentów o jej zwolnieniu. Artystka nie pojawiła się również na rozdaniu Grammy Awards 2013. Dobra wiadomość jest taka, że podobno rozpoczęły się prace na jej nowym albumem. Być może remiks Scream & Shout to dobry zwiastun powrotu do wysokiej formy 31-letniej gwiazdy.

Jak oceniacie nową wersję Scream & Shout?
Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 15.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również