szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zagraniczne media o polskiej wokalistce Margaret!

MARGARET i THANK YOU VERY MUCH w dzienniku THE SUN

Czy Margaret będzie pierwszą polską wokalistką, która odniesie prawdziwy międzynarodowy sukces? Jest na to duża szansa! Brytyjskie media rozpisują się o debiucie Margaret, a jej hit Thank You Very Much podbija zagraniczne listy przebojów!

Tagi: maragret wywiad, margaret, margaret album, margaret płyta, margaret teledysk, margaret thank you very much, margaret the sun, thank you very much, thank you very much tłumaczenie, thank you vey much tekst

Brytyjski dziennik THE SUN o Margaret i jej teledysku Thank You Very Much

Margaret, autorka hitu Thank You Very Much

fot: Margaret (oficjalny fanpage)

Znany brytyjski dziennik The Sun poświęcił artykuł polskiej wokalistce Margaret, którą nazywa wielokrotnie aspirującym talentem. Artystka jakiś czas temu zadebiutowała wpadającym w ucho hitem Thank You Very Much, który śmiało może konkurować z zagranicznymi przebojami. Jednak prawdziwe zamieszanie narobił teledysk do singla, który nakręcił Chris Marrs Piliero, współpracujący wcześniej z takimi gwiazdami jak Britney Spears czy Ke$ha.

Margaret wie jak sprawić, by jej debiutancki singel nie przeszedł niezauważony - pisze The Sun. Polska 21-latka zapisuje się w przemyśle rozrywkowym klipem pełnym totalnie nagich mężczyzn i kobiet w każdym wieku.

Dziennik opisuje historię przedstawioną w teledysku, a także cytuje Margaret, która tak podsumowuje pracę na planie zdjęciowym Thank You Very Much: Poza tym, że jest to zabawne video z tłumem nagich ludzi, uważam za niezwykle fajny fakt, iż miałam okazję poznać i pracować z osobami, które czują się tak komfortowo ze swoimi ciałami, niezależnie od ich rozmiarów i kształtów.

Zobacz kulisy powstawania teledysku Thank You Very Much! >>

Kiedy pojawi się debiutancka płyta Margaret? >>

Posłuchaj Margaret w repertuarze Rihanny! >>

Zobacz teledysk Margaret Thank You Very Much!
Autor: monroe

Zdjęcia: Margaret (oficjalny fanpage)

Publikacja: 04.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu ...

Czy MARGARET wystąpi w nowej edycji Tańca z Gwiazdami? Piosenkarka skomentowała informację o swoim rzekomym udziale w programie Dancing with the stars. Wiemy, czy MARGARET zatańczy w Tańcu z Gwiazdami!