szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Raper Chris Brown zagra w katowickim Spodku już

Chris Brown po raz pierwszy w Polsce!

Raper Chris Brown wystąpi 25 listopada 2012 w katowickim Spodku. To pierwszy i jak na razie jedyny koncert rapera w Polsce. Bilety kosztują od 170 zł.

Tagi: chris brown, chris brown koncert w polsce, chris brown nowa płyta

Chris Brown po raz pierwszy w Polsce

Chris Brown zagra koncert w katowickim Spodku

fot: facebook.com/chrisbrown

Polska publiczność jeszcze nie słyszała na żywo kawałków Look at me i With You, ale pod koniec listopada będzie okazja: Chris Brown – gwiazda amerykańskiego rapu, po raz pierwszy przyjeżdża do Polski. Koncert byłego chłopaka Rihanny, zdobywcy nagród Grammy i 5 statuetek BET Awards, odbędzie się w katowickim Spodku 25 listopada 2012 r. Fani R'N'B będą mogli usłyszeć najlepsze kawałki Browna z wydanej w 2012 riku płyty Fortune oraz hity z poprzednich krążków, m.in. ze słynnego albumu F.A.M.E., który uplasował się na pierwszym miejscu listy Billboard 200, został nagrodzony Grammy jako najlepszy album R'n'B roku, zdobył pięć statuetek BET Awards i nagrodę dla najlepszego wideoklipu za Look At me Now.

Wydana w czerwcu tego roku piąta płyta Fortune zadebiutowała na dziesiątym miejscu listy Bilboardu. Promuje ją kawałek Turn Up the Music, do którego clip stworzył sam Chris Brown. Jego debiut reżyserski w tydzień od premiery w serwisie Vevo obejrzało niemal osiem milionów internautów. Na płycie nie zabrakło gości, w tym raperów Big Seana, Wiza Khalifa i Nasa.

Koncert Chrisa Browna w Polsce jest częścią jego długiej trasy promocyjnej. Bilety na koncert Chrisa Browna są dostępne od 21 września w serwisie paradam.pl, w cenach: 945 zł, 475 zł, 350 zł, 325 zł, 285 zł, 220 zł, 170 zł.

Autor: JW

Zdjęcia: facebook.com/chrisbrown

Publikacja: 03.10.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Chris Brown otwiera agencję modelek
Chris Brown otwiera agencję modelek

Chris Brown postanowił założyć agencję modelek! Raper będzie szukać pięknych kobiet na całym świecie - w Hong Kongu, Paryżu czy Nowym Jorku. Agencja modelek byłego chłopaka Rihanny będzie się nazywać Legendary Faces.

CHRIS BROWN miał wypadek. Wjechał w płot uciekając przed paparazzi!
CHRIS BROWN miał wypadek. Wjechał w ...

Chris Brown znowu ma kłopoty. Ostatnio jest częstym gościem w sądzie. Problemów przysporzyć mu także niedawna bójka z Frankiem Oceanem. Jakby tego było mało - rozbił swoje luksusowe porsche. Twierdzi, że wjechał w ...