szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
David Bowie wraca z nową płytą!

DAVID BOWIE wydaje nową płytę! Na swoje 66. urodziny zaprezentował singiel WHERE ARE WE NOW? [WIDEO]

David Bowie, legenda rocka kończy 66 lat. Sprawił przy okazji swoim fanom niezwykły prezent. Zaprezentował swój nowy singiel. Pierwszy od 10 lat! Posłuchaj Where Are We Now? - zapowiedzi nowej płyty The Next Day.

Tagi: david bowie, david bowie dyskografia, david bowie nowa piosenka, david bowie nowa płyta, david bowie płyta 2013, david bowie teledysk, david bowie the next day, david bowie urodziny, where are we now

DAVID BOWIE wydaje nowy singiel na swoje 66. urodziny!

Jesteście gotowe na powrót legendy? David Bowie wydaje nową płytę!

fot: BULLS

David Bowie wraca z nową płytą! Autor hitu Let's dance wyda w 2013 roku pierwszą płytę po dziesięcioletniej przerwie w twórczości. Krążek The Next day promuje singiel Where Are We Now?, który artysta zaprezentował 8 stycznia, w dniu swoich 66. urodzin. Utwór zachwycił krytyków. Najlepiej oddaje to recenzja brytyjskiego The Telegraph, który napisał, że to najbardziej zaskakujący perfekcyjny i mile widziany powrót w historii muzyki rockowej!

Fani muzyka są przyzwyczajeni do cierpliwości. Przez lata ciszy, Bowie odrzucał wiele propozycji współpracy. Artysta słynie z tego, że zabiera się do pracy dopiero wtedy, kiedy naprawdę czuje, że jest do tego odpowiedni moment i ma na to zwyczajnie ochotę. Jego ostatni krążek Reality pochodzi z 2003 roku.

Autorem muzyki i słów do nowego singla Where Are We Now? jest sam Bowie, a za produkcję odpowiada Tony Visconti, z którym współpracuje od lat. Powstał także teledysk, wyreżyserowany przez Tony'ego Ourslera. W klipie możemy zobaczyć zdjęcia z czasów, kiedy David Bowie mieszkał w Berlinie i tworzył swoją słynną trylogię.

Premiera płyty The Next Day 12 marca 2013.

Czekamy z niecierpliwością!

Zobacz: David Bowie - Where Are We Now?
Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 08.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
DAVID BOWIE. Bogatsza wersja THE NEXT DAY EXTRA już 5 listopada 2013. Co znajdziemy na albumie?
DAVID BOWIE. Bogatsza wersja THE NEXT ...

David Bowie wydaje reedycję The Next Day. Ostatnia płyta Bowiego zostanie wzbogacona o dodatkowy dysk z remiksami i niepublikowanymi nagraniami oraz płytę DVD. The Next Day Extra ukaże się 5 listopada 2013.