szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Niebywały sukces debiutującego artysty

DAWID KWIATKOWSKI. BIEGNIJMY. Rekordowy teledysk młodej gwiazdy!

Dawid Kwiatkowski i jego singiel Biegnijmy odnoszą ogromny sukces! W dniu premiery jego lyrics video zobaczyło blisko 100 tys. osób. Przypomnijmy, że młody artysta i bloger nie zaprezentował póki co teledysku do nowej piosenki. W czym tkwi tajemnica sukcesu Dawida Kwiatkowskiego?

Tagi: biegnijmy, dawid kwiatkowski, dawid kwiatkowski biegnijmy, dawid kwiatkowski blog, dawid kwiatkowski nowa piosenka, dawid kwiatkowski nowy singiel, dawid kwiatkowski piosenki, dawid kwiatkowski wywiad

DAWID KWIATKOWSKI. BIEGNIJMY. Rekordowy teledysk młodej gwiazdy!

Dawid Kwiatkowski zdobył ogromną popularność dzięki swojemu blogowi i piosenkom

fot: Materiały Prasowe

Dawid Kwiatkowski, młody bloger i wokalista, mimo niewielkiego stażu może wpędzić w kompleksy niejednego uznanego artystę. Jego singiel i lyrics video obejrzało w dniu premiery blisko 100 tys. fanów. Kim jest Dawid Kwiatkowski?

Zobacz także: DAWID KWIATKOWSKI. Polska wreszcie doczekała się swojego BIEBERA! >>

Najprościej byłoby napisać, że talentem, który obronił się sam. Bez wielkiej promocji, znanych menadżerów, i słynnych muzyków wokół, Kwiatkowski skupił wokół siebie na Facebooku ponad 100 tys. grupę sympatyków, którzy wierzą w jego talent i czekają na nagrania. Dzięki funkcjonowaniu w internecie, młody artysta i bloger, w krótkim czasie zdobył ogromną popularność i rzesze wielbicieli. Dawid Kwiatkowski bije kolejne rekordy: 4,5 mln wyświetleń jego piosenek na YouTube, i ponad 50 tys. fanów, obserwujących jego profil niemal każdego dnia. Niezwykła popularność Biegnijmy, pozwala przypuszczać, że będzie to jeden z hitów tegorocznych wakacji.

Jest zresztą kolejną dobra wiadomość dla wielbicieli talentu Dawida Kwiatkowskiego. Młody artysta pracuje właśnie nad debiutancką płytą pod okiem producenta muzycznego Pawła Gawlika. Do piosenki Biegnijmy powstanie również teledysk. Jego nagranie odbędzie się za granicą pod koniec lipca 2013. Premiera klipu w sierpniu 2013, a debiutancki album - według zapowiedzi - powinniśmy usłyszeć jesienią 2013.

Zobacz także: DAWID KWIATKOWSKI. Jest pierwszy singiel! Posłuchaj BIEGNIJMY >>

Posłuchaj debiutanckiego singla Dawida Kwiatkowskiego:
Autor: mkusy

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 18.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również