szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dawid Kwiatkowski: szczery wywiad dla Glamki.pl

Dawid Kwiatkowski: koncerty, pierwszy teledysk, brat, hejterzy, moda. Wywiad z autorem hitu BIEGNIJMY!

Dawid Kwiatkowski to wokalista, którego początki porównywane są do początków Justina Biebera. Kariera siedemnastolatka nabrała rozpędu dzięki ogromnej internetowej popularności. O kulisach swojego błyskawicznego sukcesu Dawid opowiedział nam osobiście!

Tagi: dawid kwiatkowski, dawid kwiatkowski biegnijmy, dawid kwiatkowski blog, dawid kwiatkowski koncert, dawid kwiatkowski koncerty, dawid kwiatkowski kto to, dawid kwiatkowski wywiad

Dawid Kwiatkowski: koncerty, pierwszy teledysk, brat, hejterrzy, moda. Wywiad z autorem hitu BIEGNIJMY!

fot: Dawid Kwiatkowski Oficjalny Fanpage Facebook

Poznajcie Dawida Kwiatkowskiego - nowe bożyszcze nastolatek oraz wykonawcę, który na swoich pierwszych koncertach zgromadził prawdziwe tłumy fanów! 17-letni wokalista od kilku lat prowadzi bloga, na którym od czasu do czasu dzielił się czytelnikami swoją muzyczną pasją. Jednak dopiero w ostatnich tygodniach jego kariera nabrała ogromnego rozpędu.

Teledysk Dawida Kwiatkowskiego do debiutanckiego singla Biegnijmy obejrzało już prawie 500 tysięcy widzów, a jego facebookowy profil polubiło ponad 140 tysięcy fanów. A te liczby ciągle rosną!

Dawid zdradził nam jak reaguje na zmiany jakie zaszły w jego życiu w trakcie zaledwie kilkunastu tygodniu, opowiedział o emocjach związanych ze swoim pierwszym koncertem oraz wpływie sławnego brata - Michała Kwiatkowskiego - na wybór artystycznej drogi. Z wywiadu dowiecie się także gdzie i w jaki sposób kręcono teledysk do utworu Biegnijmy, a także co "Kwiat" myśli o hejterstwie, modzie oraz... Honey.

Dawid Kwiatkowski: wywiad dla Glamki.pl!
Autor: monroe

Zdjęcia: Dawid Kwiatkowski Oficjalny Fanpage Facebook

Publikacja: 02.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również