szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Młody wokalista zaprezentuje swój pierwszy klip

DAWID KWIATKOWSKI. Premiera debiutanckiego teledysku 23 sierpnia 2013

Dawid Kwiatkowski i nowy teledysk już 23 sierpnia 2013. Klip nakręcono do debiutanckiego singla młodej gwiazdy, Biegnijmy. Dawid Kwiatkowski gra również koncerty promocyjne w całym kraju. Najbliższy, już 22 sierpnia 2013 we Wrocławiu. Gdzie kupić bilet na koncert Dawida Kwiatkowskiego?

Tagi: dawid kwiatkowski, dawid kwiatkowski biegnijmy, dawid kwiatkowski blog, dawid kwiatkowski brat, DAWID KWIATKOWSKI FACEBOOK, dawid kwiatkowski koncert we wrocławiu bilety, dawid kwiatkowski nowy singiel, dawid kwiatkowski nowy teledysk

DAWID KWIATKOWSKI. Premiera debiutanckiego teledysku 23 sierpnia 2013

Dawid Kwiatkowski zaprezentuje nowy klip już 23 sierpnia o 15.00

fot: Dawid Kwiatkowski Oficjalny Fanpage Facebook

Nowy teledysk Dawida Kwiatkowskiego już 23 sierpnia 2013! Klip powstał do piosenki Biegnijmy, debiutanckiego singla młodego artysty. Kwiatkowski gra również mini koncerty w całym kraju. Najbliższy już 22 sierpnia 2013 we Wrocławiu.

Dawid Kwiatkowski umieścił na swoim profilu na Facebooku informację o premierze nowego teledysku oraz kilka kadrów z nowego obrazka, który powstał do piosenki Biegnijmy. 23 sierpnia 2013 o 15.00, klip będzie miał swoją premierę.

Młoda gwiazda nie zwalnia również tempa jeśli chodzi o koncerty. Kwiatkowski jest właśnie w trakcie mini trasy koncertowej, promującej nowe piosenki. Najbliższy koncert już 22 sierpnia 2013, we Wrocławskim Liverpool Klubie. Początek koncertu o 17.00, bilety w cenie 25 zł można upolować w sieci. Jak zapowiada sam Dawid Kwiatkowski, na koncercie pojawią się premierowe piosenki, a także duety z Soszan.

Autor: mkusy

Zdjęcia: Dawid Kwiatkowski Oficjalny Fanpage Facebook

Publikacja: 19.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również