szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dawid Podsiadło najpopularniejszy w polskim Spotify

DAWID PODSIADŁO króluje w polskim SPOTIFY! Podsiadło najchętniej słuchany w serwisie

Dawid Podsiadło najlepszy w polskim Spotify! Autor płyty Comfort And Happiness króluje w polskiej wersji serwisu, jego piosenki słuchane są najczęściej. Kto jeszcze znalazł się w czołówce obok Dawida Podsiadły?

Tagi: dawid podsiadło, dawid podsiadło comfort and happiness, dawid podsiadło eska music awards, dawid podsiadło najlepszy na spotify, dawid podsiadło nowa płyta, dawid podsiadło spotify, dawid podsiadło spotify płyta

DAWID PODSIADŁO króluje w polskim SPOTIFY! Podsiadło najchętniej słuchany w serwisie

Dawid Podsiadło najpopularniejszym artystą w polskim Spotify

fot: Dawid Podsiadło Facebook

Dawid Podsiadło najczęściej słuchanym artystą polskiego Spotify! Pierwsze podsumowania po półrocznej obecności Spotify w Polsce pokazały, że piosenki z debiutanckiej płyty Podsiadły Comfort And Happiness, cieszą się wśród polskich słuchaczy największym wzięciem. Wystarczy, że 8 na 10 najpopularniejszych piosenek w polskiej wersji serwisu, pochodzi z jego płyty. Kto jeszcze znalazł się w czołówce? Polacy wybierają także piosenki Meli Koteluk, Moniki Brodki, Eweliny Lisowskiej i Pezeta. Nie do końca sprawdza się zatem teoria, że w internecie mają szanse tylko młodzi, początkujący artyści.

Zobacz także: DAWID PODSIADŁO: Wszystko jest możliwe! Sylwetka gwiazdy >>

Dawid Podsiadło kontynuuje zatem dobrą passę od momentu wydania swojego debiutu. Chwalony przez krytykę, zdobył również popularności wśród różnorodnej widowni, zarówno mainstreamowej, jak i alternatywnej. Niejako zwieńczeniem pierwszego półrocza, był znakomity występ Podsiadły na scenie Heineken Open'er Festival 2013. Jak widać artysta nie zwalnia tempa i wiele wskazuje na to, że może liczyć na kolejne laury. Gratulujemy!

Zobacz także: DAWID PODSIADŁO: Nowy krążek artysty na szczycie list sprzedaży! Złota Płyta dla COMFORT AND HAPPINESS >>

Autor: mkusy

Zdjęcia: Dawid Podsiadło Facebook

Publikacja: 24.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również