szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zwycięzca drugiej edycji programu X Factor wydał debiutancką płytę

DAWID PODSIADŁO. Nowa płyta i nowy teledysk! Zobacz klip do nowej piosenki DAWIDA PODSIADŁO

Dawid Podsiadło, zwycięzca drugiej edycji X Factor w TVN wydał debiutancką płytę. Album chwalony przez krytykę, zdobywa już coraz więcej fanów, zaś młody artysta prezentuje klip do singla Trójkąty i Kwadraty, który promuje wydawnictwo. Zobacz najnowszy teledysk Dawida Podsiadło.

Tagi: dawid podsiadło, dawid podsiadło nowa płyta, dawid podsiadło trójkąty i kwadraty, dawid podsiadło u kuby wojewódzkiego, klip Dawida Podsiadło, nowa płyta Dawid Podsiadło, teledysk Dawid Podsiadło, teledysk Trójkąty i Kwadraty

DAWID PODSIADŁO. Nowa płyta i nowy teledysk! Zobacz klip do nowej piosenki DAWIDA PODSIADŁO

Dawid Podsiadło na planie teledysku Trójkąty i Kwadraty

fot: Dawid Podsiadło Facebook

Dawid Podsiadło, triumfator drugiej odsłony programu X Factor wydał debiutancki album. Mimo że na jego płytę fani musieli czekać dość długo, a niektórzy zwątpili w moce twórcze młodego muzyka, wreszcie trafił do naszych rąk krążek Comfort And Happiness. Całość promuje singiel Trójkąty i Kwadraty, do którego powstał teledysk.

Podsiadło, już po wygranej w programie podkreślał, że najbardziej zależy mu na niezależności i stworzeniu płyty wedle własnych pomysłów. Być może dlatego musieliśmy dość długo czekać na krążek ambitnego artysty. Comfort And Happiness, debiut zwycięzcy X Factor to połączenie indie popu i nieco ambitniejszego grania spod znaku alternatywy. Niebanalny głos i charakterystyczny sposób śpiewania, stawia Podsiadłę wśród najbardziej obiecujących talentów wokalnych w Polsce, choć warto zauważyć, że młody muzyk stawia publiczności nieco większe wymagania, niż wysłuchanie kilkunastu prostych, skocznych piosenek, których zadaniem jest podbicie list przebojów. Artysta podzielił się swoim klipem z fanami na swoim profilu na Facebooku.

Niewykluczone, że Podsiadło straci część tzw. początkowych fanów, ale być może zyska tych, którzy stronią od programów typu talent show. Jedno jest pewne, mimo niewielkiego doświadczenia w tzw. muzycznym showbizie, powstała niezwykle interesująca, dojrzała, a jednocześnie tchnąca świeżością płyta artysty, który nie starając się publiczności przypodobać, po prostu się jej spodoba. Co sądzicie o nowej piosence Dawida Podsiadło?

Zobacz klip do singla z albumu Comfort And Happiness:
Zdjęcia: Dawid Podsiadło Facebook

Publikacja: 03.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również