szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dawid Podsiadło wystąpi w Warszawie

DAWID PODSIADŁO zagra w Warszawie! Koncert finalisty X FACTOR! Zobacz gdzie wystąpi Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło wystąpi w warszawskim Cudzie nad Wisłą. Finalista X Factor da koncert 11 lipca 2013. Dawid Podsiadło po raz pierwszy w Warszawie zaprezentuje swój debiutancki album.

Tagi: dawid podsiadło, dawid podsiadło comfort and happiness, dawid podsiadło kim jest, dawid podsiadło nowa płyta, dawid podsiadło płyta, dawid podsiadło trójkąty i kwadraty, x factor, x factor 2013 finaliści, x factor 2013 finał

DAWID PODSIADŁO zagra w Warszawie! Koncert gwiazdy X FACTOR! Zobacz gdzie wystąpi wielka gwiazda

Dawid Podsiadło wystąpi w Cudzie nad Wisłą

fot: facebook.com/CudownieNadWisla?fref=ts

Dawid Podsiadło zagra koncert w Warszawie. Artystę będzie można usłyszeć w knajpie Cud nad Wisłą. Zwycięzca X Factor wystąpi w stolicy 11 lipca 2013. Będzie to też wyjątkowa premiera! Dawid Podsiadło zaprezentuje po raz pierwszy w Warszawie swój debiutancki album. Płyta Comfort and Happiness już od pierwszych dźwięków dowodzi, że mamy do czynienia z debiutem, jakich na polskim rynku szukać próżno.

Dawid Podsiadło to ujmujący młody człowiek. Bystry, ale skromny i rozsądny. Przyjaźń i miłość najbliższych i znane kąty w swojej rodzimej Dąbrowie Górniczej ceniący bardziej niż kolorowe pokusy wielkiego świata.

Zwycięzca X Factor śpiewa równolegle w dwóch rockowych zespołach – Curly Heads oraz Reaching For The Sun. Na swojej pierwszej płycie Dawid Podsiadło nie tylko daje popis swoich możliwości wokalnych, ale też udowadnia, jak dobrze radzi sobie w roli kompozytora i tekściarza. A partnerów miał znakomitych – przy produkcji krążka pomógł mu Bogdan Kondracki (znany ze współpracy m.in. z Anią Dąbrowską, Moniką Brodką i Noviką), a teksty dwóch piosenek napsiała Karolina Kozak.

Bogdan to piękny człowiek, z pięknymi historiami i życiorysem pełnym niesamowitych rzeczy. Mam ogromne szczęście, że mogę z nim współpracować, podobnie jak z Karoliną, która jest idealnym uzupełnieniem Bogdana. Razem tworzą niesamowitą całość. Bardzo się cieszę, że mogłem być z nimi – wspomina sesję nagraniową Podsiadło.

Zobacz: Dawid Podsiadło - sylwetka gwiazdy >>

Dawid Podsiadło ma 20 lat i jak niemal każdy przedstawiciel swojego pokolenia lubi gry komputerowe – tytuł albumu został zaczerpnięty z jednej z części kultowego cyklu Final Fantasy. Ale uwielbia też komedie romantyczne, w których, jak wiadomo, dramatyczne, wzruszające perypetie bohaterów prowadzą zawsze do pogodnego happy endu. Taka właśnie jest płyta Dawida – wzrusza, buzuje emocjami, smutek przeplatając z nadzieją. A happy end jest taki, że po przesłuchaniu Comfort and Happiness nikt nie ma wątpliwości, że narodził się na polskiej scenie wokalista, jakiego dawno nie było. Nie gwiazda z telewizji - artysta z krwi i kości.

Zobacz: Dawid Podsiadło - Trójkąty i kwadraty:
Autor: ko

Zdjęcia: facebook.com/CudownieNadWisla?fref=ts

Publikacja: 11.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również