szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Depeche Mode wystąpi w Polsce w ramach Delta Machine Tour

DEPECHE MODE: Koncert w Polsce 25.07.2013. Co zagrają Depesze?

Depeche Mode wystąpią w Polsce już 25 lipca 2013 roku. Koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się w ramach promocji ostatniej płyty zespołu Delta Machine. Co oprócz nowego materiału zaprezentują Depeche Mode? Jaka będzie lista piosenek?

Tagi: depeche mode, depeche mode delta machine, depeche mode kolejny koncert w polsce, depeche mode koncert, depeche mode koncert bilety, depeche mode stadion narodowy, depeche mode w polsce, depeche mode warszawa

DEPECHE MODE: Koncert w Polsce 25.07.2013. Co zagrają Depesze?

Depeche Mode promują nowy album Delta Machine

fot: BULLS

Depeche Mode na jedynym koncercie w Polsce. Bilety na koncert wyprzedane, zatem oczekiwania są ogromne. Wiadomo, że DM występują w ramach Delta Machine Tour, więc na pewno pojawi się sporo utworów z ostatniej płyty. Co jeszcze zagra gwiazda?

Depeche Mode to zespół z trzydziestoletnim bagażem doświadczeń. Wielkich hitów i oczekiwanych przez publikę piosenek nie brakuje, pojawia się zatem tzw. bogactwo urodzaju. Patrząc na setlisty obecnej trasy, fani w Polsce nie mają powodów do obaw. Depesze obok reprezentantów Delta Machine, grają także sporo hitów. Ostatnią płytą reprezentuje z reguły siedem utworów, z czego dwa otwierają koncert: Welcome To  My World i Angel. Potem pojawiają się także Should Be Higher, Heaven, Soothe My Soul, Secret To The End i Goodbye.

Jeśli chodzi o największe hity, Gahan i spółka sięgają właściwie do wszystkich etapów kariery. Znajdziemy bowiem w miarę świeże jeszcze A Pain That I'm Used To czy Precious. Sporą reprezentację ma również płyta Songs Of Faith And Devotion: Walking In My Shoes, Higher Love i I Feel You. Jak zwykle duża część repertuaru pochodzi z lat 80-tych: Black Celebration, Enjoy The Silence, Personal Jesus, Policy Of Truth czy A Question Of Time. Na bis możemy się także spodziewać pierwszego wielkiego hitu DM, Just Can't Get Enough, a oprócz tego akustycznej wersji Home i kończącej cały koncert Never Let Me Down Again.

Obserwując setlistę kolejnych koncertów, zmiany są tak naprawdę kosmetyczne, stąd możemy z pewnością oczekiwać wspomnianych utworów podczas koncertu grupy na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Czytaj także:

DEPECHE MODE: Koncert w Polsce. Grupa wystąpi 25.07.2013 na Stadionie Narodowym

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 11.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Jak dojechać na KONCERT DEPECHE MODE 25.07.2013 komunikacją miejską? Jaką linią dojechać na Narodowy?
Jak dojechać na KONCERT DEPECHE MODE ...

Jak dojechać na koncert Depeche Mode na Stadionie Narodowym 25.07.2013? Jaką linię wybrać? Na Depeche Mode autobusem czy tramwajem? Gdzie znaleźć rozkłady jazdy? Sprawdź, jak dotrzeć na koncert warszawską komunikacją ...

Jak dojechać na KONCERT DEPECHE MODE 25.07.2013 bez biletu?
Jak dojechać na KONCERT DEPECHE MODE ...

Dojazd na koncert Depeche Mode w Warszawie bez biletu! Nie wiesz jak dojechać na Stadion Narodowy? Skorzystaj z publicznego transportu! Zobacz szczegóły - oto transport na koncert Depeche Mode 25.07.2013 bez ...