szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dzień Kobiet 8 marca 2013

Dzień Kobiet 2013: najlepsze koncerty i imprezy na Dzień Kobiet 8 marca 2013

Dzień Kobiet 8 marca 2013 to idealna okazja, żeby potańczyć, zabawić się i posłuchać dobrej muzyki. Wszystkie kobiety, bez względu na muzyczne upodobania, znajdą w repertuarze Glamek coś dla siebie. Kamp!, Abba, Gaba Kulka, Brodinsky i Gesaffelstein zadbają o doskonałą oprawę muzyczną Dnia Kobiet 2013. jeśli nie czeka Cię romantyczna kolacja przy świecach, koniecznie odwiedź najlepsze imprezy!  

Tagi: dzień kobiet, dzień kobiet 2013, dzień kobiet 8 marca 2013, koncerty 8 marca 2013, koncerty na dzień kobiet

Dzień Kobiet 2013: najlepsze koncerty i imprezy na Dzień Kobiet 8 marca 2013

Gesaffelstein i Brodinky już 8 marca 2013 w 1500M2 w Warszawie. Jesteście gotowe na naprawdę mocne uderzenie?

Dzień Kobiet 8 marca 2013 to idealna okazja do spędzenia czasu z przyjaciółką lub w gronie paczki znajomych. Zabawie do białego rana powinny towarzyszyć wysokie szpilki (albo wygodne trampki ) i obowiązkowo doskonała muzyka! Wybrałyśmy dla Was najciekawsze koncerty na Dzień Kobiet 8 marca 2013. Dobra zabawa dla wielbicielek szlagierów Abby, najpopularniejszych musicali, dobrej polskiej muzyki i świetnego brzmienia electro. Nie wiesz co robić w Dzień Kobiet? Wybierz jeden z koncertów i baw się dobrze!

 

Gaba Kulka Klub Parlament, Gdańsk

Porównywana do Tori Amos Gaba Kulka reprezentuje najlepszą polską alternatywę. Artystka eksperymentuje z muzycznymi stylami od rocka po jazz i pop. Wpółpracowała m.in. z Dick4Dick i Czesław śpiewa. Gaba Kulka na koncercie w Dzień Kobiet 8 marca 2013 zaprezentuje cały przekrój swojego dotychczasowego muzycznego dorobku.

Broadway Street- The Show Teatr Rampa, Warszawa godz.19:00

Świetne wydarzenie muzyczne na Dzień Kobiet 8 marca 2013. Najpopularniejsze i najpiękniejsze piosenki z najlepszych musicali, międzynarodowa obsada, taniec i gra świateł. Doskonały pomysł dla tych, którzy lubią śpewać ulubione piosenki i doskonale bawić się na widowni. Pigułka najlepszych musicali, takich jak: The Phantom of the Opera, Les Misérables, Jesus Christ Superstar, Chicago, Funny Girl i wiele innych.

Kamp! Klub Wytwórnia, Łódz godz. 20:00

Fenomem na polskiej scenie muzycznej. Jeden z najlepszych zespołów grających elektronikę. Ciekawe brzmienia Kamp! doceniła nawet Brodka, która remix Kamp! swojej piosenki Dancing shoes uznała jako oficjalny singiel promujący jej płytę. Zespół, który koncertuje za granicą (m.in. w USA, Anglii, Austrii) wystąpi w Łodzi dla wszystkich kobiet ;)

Abba The Show Hala Stulecia, Wrocław godz. 20:30

Abba The Show to podobno najlesza Abba od czasów Abby ;) Nowy zespół, orkiestra symfoniczna i ogromne show przyciągają tysiące ludzi na całym świecie. Znane wszystkim przeboje, stroje i nowa aranżacja pozwolą na chwilę przenieść się w lata 80te. Takie piosenki jak: Dancing Queen, Thank you for the music, Mamma Mia czy Waterloo porwą do tańca nie tylko wielbicielki musicalu z Meryl Streep!

BANG! Feat. Gesaffelstein, Brodinsky 1500M2, Warszawa godz. 21:00

Prawdziwa uczta dla wielbicielek dobrej muzyki elektronicznej! Dwóch popularnych producentów i DJ'ów z Francji rozgrzeje imprezowy Dzień Kobiet 8 marca 2013. Jeśli chcesz piątkowy wieczór zacząć z mocnym brzmieniem w stylu Justice, ta impzera jest dla Ciebie! Jeśli są Ci dobrze znane utwory wytwórni Bromance, której Brodinky jest założycielem nie będziesz zawiedziona jego DJ setem. Oprócz wielkich gwiazd, wystąpią także: Boy Division, Nikola Waters, tony stylu, diffriend, Freak Slaughter, Hype Wax Design.

Zobaczcie zapowiedz Bang! Brodinky i Gesaffelstein:

Autor: natalia kovacs

Publikacja: 05.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
PROMOCJA C&A: 40 zł rabatu na całą kolekcję z okazji Dnia Kobiet!
PROMOCJA C&A: 40 zł rabatu na ...

Z promocji C&A z okazji Dnia Kobiet 2013 skorzystać mogą wszystkie osoby, które polubiły profil C&A na facebooku. Chcesz znać dokładne szczegóły promocji? Podpowiadamy, jak uzyskać rabat 40 zł na ...

KONKURS ORSAY: Wygraj weekend w SPA lub upominki od Orsay!
KONKURS ORSAY: Wygraj weekend w SPA ...

Konkurs Orsay na Dzień Kobiet 2013! Do wygrania jest między innymi pięć weekendowych wyjazdów do SPA i około 20 upominków-niespodzianek od firmy Orsay. Chciałabyś wziąć udział w konkursie? Przedstawiamy szczegółowe warunki promocji.