szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Edyta Bartosiewicz zapowiada premierę swojej nowej płyty

EDYTA BARTOSIEWICZ: nowa płyta już po wakacjach 2013?

Edyta Bartosiewicz zapowiada premierę nowej płyty! Autorka hitu Ostatni pochwaliła się właśnie, że wybiera właśnie singiel z nowej płyty, a premiera albumu najpewniej już po wakacjach 2013!

Tagi: bartosiewicz edyta, edyta bartosiewicz, edyta bartosiewicz 2013, edyta bartosiewicz teksty, edyty bartosiewicz, kiedy płyta bartosiewicz?, nowa płyta bartosiewicz, nowa płyta edyty bartosiewicz, piosenki piosenki, premiera nowej płyty bartosiewicz

EDYTA BARTOSIEWICZ: nowa płyta już po wakacjach 2013?

Nowa płyta Edyty Bartosiewicz w sprzedaży już po wakacjach 2013?

fot: WBF

Kiedy premiera nowej płyty Edyty Bartosiewicz? To pytanie fani wokalistki zadają sobie od blisko 15 lat! Ostatnia studyjna płyta Edyty Bartosiewicz to Wodospady z przebojem Miłość jak ogień z 1998 roku. 4 lata później na rynku miał się ukazać następca albumu. Jego zwiastunem był singiel Niewinność. Jednak zawirowania w życiu osobistym Edyty skutecznie pokrzyżowały te plany.

Teraz, po wielu latach oczekiwań, jest w końcu szansa, że usłyszymy nowy album Edyty. Artystka znowu pochwaliła się postępem prac na swoim profilu na Facebooku:

Jak się domyślacie, nie próżnujemy.Jesteśmy na etapie wybierania singla i ustalania daty jego premiery. Chcemy, by ukazał się jeszcze przed wakacjami (dokładny
termin podamy już niedługo). Płyta po wakacjach. Trzymajcie kciuki, Edyta - napisała Bartosiewicz.

Złośliwi powiedzą, że to nie pierwsza zapowiedź nowego krążka Edyty i zapewne - wcale nie ostatnia... My jednak gorąco trzymamy kciuki i wierzymy, że tym razem się uda!

Zobacz: Edyta Bartosiewicz - Witaj w moim świecie:
Autor: SuDeK

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 10.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również