szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Po 12 latach - dzisiaj premiera nowej płyty Edyty Bartosiewicz

EDYTA BARTOSIEWICZ. Premiera nowej płyty już dziś!

Premiera nowej płyty Edyty Bartosiewicz. Renovatio Bartosiewicz już w sklepach! Co powiedziała Edyta Bartosiewicz na premierze płyty? Jak się czuje w dniu premiery pierwszej płyty o 12 lat? Skąd tytuł płyty Edyty Bartosiewicz?

Tagi: edyta bartosiewicz, edyta bartosiewicz empik, edyta bartosiewicz nowa płyta, edyta bartosiewicz renovatio, edyta bartosiewicz spotkanie empik

EDYTA BARTOSIEWICZ. Premiera nowej płyty już dziś!

fot: WBF

Edyta Bartosiewicz wreszcie wydała swoją płytę! Po 12 latach do sklepów trafił nowy krążek Bartosiewicz. Czego możemy się spodziewać po Renovatio? Jak się czuje piosenkarka po wydaniu długo oczekiwanej płyty? Skąd tytuł płyty Edyty Bartosiewicz?

Renovatio Edyty Bartosiewicz to trzynaście utworów, utrzymanych w charakterystycznym dla wokalistki stylu muzycznym. Większość kompozycji powstała w 2001 roku. Najnowszymi piosenkami są Upaść by wstać, która powstała w 2007 roku oraz tytułowe Renovatio z 2011 roku.

- Jestem tutaj po 12 latach. Nie wiem czy wam się spodoba [nowa płyta - przyp. red.], zrobiłam wszystko co można było, żeby była po prostu jak najlepsza. Następne będą jeszcze lepsze - obiecuję. - powiedziała Edyta Bartosiewicz na spotkaniu z fanami.

Podczas spotkania, prowadzący Piotr Metz, nieśmiało zapytał o to czy fani mogą liczyć na kolejne piosenki wokalistki. Artystka zapewniła, zebranych fanów, że o brak piosenek nie musza się martwić - jest to studnia bez dna. Miała za to inną prośbę: - Módlcie się za moje zdrowie, to jest najważniejsze. Było ono słabe i dlatego też tej płyty nie było. Musiałam się jakoś zrenowować i ten tytuł [płyty - przyp. red.] jest dosyć symboliczny. - wyjaśniła Edyta.

Trasa koncertowa promująca Renovatio - już w 2014 roku. A na razie - zapraszamy do sklepów po płytę Edyty Bartosiewicz! Krążek promuje singiel Upaść by wstać.

edyta dla glamkii.pl

Autor: kobi

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 01.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również